Гороскоп на 27 березня: Зірки закликають побалувати себе та близьких, а також погоджуватися на невеликі пригоди

Овен

У кожної медалі дві сторони. Це стосується й вашої ситуації. Замість пред’явлення звинувачень, дайте другій стороні можливість висловитися. Тут важливими є дві речі: треба уважно слухати і не забувати про презумпцію невинності в процесі. Намагайтеся зрозуміти людину.

Телець

Сьогодні зірки закликають Тельців показати себе з найкращого боку. Це може незвичайним чином зробити ваші  відносини кращими та добрішими. Тільки не намагайтеся на хвилі позитиву вирішувати питання. Краще зробіть паузу, переведіть дух і відпочивайте з вашим партнером.

Близнюки

Вам подобається, що у цих відносинах є порозуміння. Проте зірки попереджають, що їх можна зруйнувати. Наприклад, якщо продовжувати грати «круто» і будувати із себе людину, якою ви не є. Краще висловіть великі почуття, які зріють усередині вас.

Рак

Зробіть собі ласку та перестаньте чекати від людей більше, ніж вони можуть дати. Не треба намагатися ні вкотре повірити людині, ні її виправдовувати. Сьогодні зірки також закликають Раків до поміркованості. Насамперед це стосується харчування.

Лев

Ви воліли б уникнути конфліктів, але стримування емоцій вам не допоможе. Їхній виплеск відбудеться обов’язково — це питання часу. Але чим більше його пройде, тим неприємнішими будуть наслідки. Тож не бійтеся поговорити про речі, які викликають у вас дискомфорт. І майте на увазі, що відповіддю на вашу відвертість можуть стати прохання змінити власну поведінку.

Діва

Сьогодні Дівам потрібно відкинути обережність і насолоджуватися всім, що пропонує Всесвіт. Не бійтеся, що завтра будете жалкувати за скоєне. Набагато страшніше не розкрити свій потенціал через боязнь залишити зону комфорту. Зірки нагадують, що ви прийшли у цей світ для насолоди життям. Тому не дозволяйте чужій думці утримувати вас від експериментів та веселощів.

Терези

Коли ви впускаєте людей у своє життя, то відразу виділяєте їм важливу ділянку у вашому серці. Ви починаєте захищати їх, відверто ділитеся переживаннями і допомагаєте навіть на шкоду собі. Це чудово, але є серйозний мінус – далеко не кожен відплатить вам тим самим. Зірки закликають вас зосередити увагу на темі обману. Якщо ви не впевнені в людині – не інвестуйте в неї сили та час.

Скорпіон

Ви знаходитесь в тій точці своєї подорожі, коли почуваєтеся в безпеці та впевнені у житті, яке створюєте спільно з партнером. Зірки запевняють: далі буде лише краще! Так, у професійному житті можуть бути складності та розчарування. Проте все налагодиться. Головне – продовжуйте рухатися вперед.

Стрілець

Сьогодні ви хочете вірити, що можете послабити пильність. Сьогодні ви хочете вірити, що можете бути самим собою. Сьогодні ви бажаєте вірити, що можна спокійно відкрити своє серце. Сьогодні ви хочете вірити, що вічність — це не міф і в кожній миті є чари. Приділіть у цей день усю свою увагу коханій людині. Раптом ваша віра недаремна.

Козеріг

Просто нагадування: прокручування минулих подій у голові знову і знову не допоможе вам знайти рішення. Іноді досить просто натиснути паузу. Просто відкладіть список справ і відключіться на час, щоб ваша підсвідомість змогла знайти і підказати вам правильну відповідь. А поки ви у пошуку, зробіть щось приємне для себе. Погуляйте у парку або насолоджуйтеся мистецтвом.

Водолій

Робота над собою – це дуже важливо. Однак вам точно потрібно весь час переборювати себе, щоб почуватися добре. Навіть з ними можна жити в гармонії, якщо час від часу їх балувати. Сьогодні зірки радять вам зайнятися саме цим. Зробіть щось із того, що зазвичай собі забороняєте.

Риби

Ми всі виросли з думками про те, ким ми маємо і не повинні бути. Думками, які заважають нам бути щирими та полюбити себе. Зверніть увагу на те, як звичні уявлення про «ідеальне» життя стають на заваді вашому шляху до самореалізації. Це ваш шанс позбутися всього помилкового і стати самим собою.

You cannot copy content of this page