Гороскоп на 27 квітня: Місяць, що росте в знаку Рака, підштовхує до розвитку

Овен

Розбиті серця, зазвичай, зближують людей. Така історія могла статися і у вашому житті. Не хочеться визнавати, що зв’язок з’явився від почуття самотності, проте ось ви тут шукаєте щось цікаве і нове. І добре знаєте, що ви в абсолютній безпеці в переходах, яких прагнете. Не треба їх боятися та соромитися. Вони відкриють багато цікавих шляхів.

Телець

Сьогодні колесо фортуни готове повернутись у ваш бік, просто не забувайте зберігати твердість характеру. Навіть якщо щось здається неможливим, не здайтеся. Трішки терпіння. Режим глибокого сну привів вас до геніальних ідей, тепер ваше єдине завдання — виконувати!

Близнюки

Ви пройшли довгий шлях, тому зробіть перерву і дозвольте собі трохи розслабитися. Розплющіть очі і подивіться на все, що у вас є. Оцініть, як щедрий був з вами Всесвіт весь цей час. Це може допомогти вам побачити речі в іншому світлі та пом’якшити ставлення до себе та інших.

Рак

Подолайте свою невпевненість. У вас багато талантів, тому було б розумно перестати витрачати час на роздуми, що може піти не так і почати діяти відповідно до бажань. Ваша енергія пронизлива і ніжна, і вона безумовно не для всіх, тому будьте уважні до того, де і як ви її використовуєте. Час є — все відбувається вчасно, так буде й у майбутньому.

Лев

Ви вже давно перебуваєте у стані спостереження. Настав час розпочати конкретні дії. Вийдіть на вулицю, познайомтеся з людьми, поніжтеся на сонечку та просто запам’ятовуйте всі найдрібніші деталі життя, які вам справді подобаються. А потім спитайте себе, що ви можете зробити ще.

Діва

Ви довго вичікували, тепер настав час рішучих кроків. Якщо вам потрібен ідеальний момент — це він! Вивчайте нове та вільно діліться знаннями, тому що це те, що ви робите найкраще. Нагромадження речей та ідей не лише збільшує потребу, а й блокує творчий потік.

Терези

Ви є носієм унікального дару виносити з життя уроки без драми. Знайдіть способи сказати “ні” так, щоб слово прозвучало переконливо, але не ображало. Не відштовхуйте людей. Те, що забирає у вас занадто багато і дає дуже мало натомість, має піти. Ви зможете зітхнути з полегшенням, розлучившись із минулим.

Скорпіон

Довіряйте своїй інтуїції сьогодні і говоріть «так» лише тим пропозиціям, які відгукуються всередині непідробним інтересом. Вам може здаватися, що ви в чомусь починаєте з нуля. Можливо, частково ви маєте рацію. Спробуйте переключити погляд і на іншу половину цієї історії – можливо, ви стоїте на порозі нового початку, але з більш витонченим баченням та набором навичок. Звідси ваша доля йде лише нагору.

Стрілець

Ясність і креативність стануть вашими найкращими козирями сьогодні, так що перетасуйте та подивіться, що підходить найкраще. Якщо відчуваєте, що вас тягне змінити кар’єру і перейти у сферу наставництва, консультування чи фінансів, це може бути саме тим знаком, який ви шукаєте. Дозвольте своєму серцю спрямовувати вас, а голові скласти зразковий план дій.

Козеріг

Життя таке: кожен день ми маємо вибір, і ми можемо залишити у своєму серці тільки те, на чому хочемо зосередитися. Слід пам’ятати ще одну істину: чим більше речей ми вибираємо, тим виснаженими ми стаємо. Ви можете вхопитися і за кілька варіантів, але тільки якщо вони синхронізуються з вами і один з одним. Візьміть на себе відповідальність та прокладайте шлях уперед, зірки зійшлися у правильному порядку.

Водолій

Починайте шанувати припливи та відливи життя, уважно стежачи за тим, що вас приваблює. Слідуйте своїм шляхом прямо зараз. Залишайтеся в хмарах із коханою людиною сьогодні. Всесвіт хоче, щоб ви знали — іноді слабкість перетворюється на силу, а здатність попросити про допомогу зміцнює волю до перемоги.

Риби

Якщо ваше життя сьогодні нагадує купу пилу та непотребу, треба діяти. Дозвольте їй розвіятись, щоб вам було легше навести лад. Викидайте, позбавляйтесь, дихайте! Нікому нічого не треба доводити, окрім себе. Зосередьтеся трохи більше на внутрішньому та трохи менше на зовнішньому.

You cannot copy content of this page