Гороскоп на 27 лютого: цього дня буде корисним присвятити час собі

Овен

В цей день зірки нагадують вам про ваші нескінченні можливості.  Закінчіть грати по дрібницях, настав час піднятися на новий рівень усіма доступними вам способами. Нічого страшного, якщо ви не маєте повного плану. Досить зробити перший крок, щоби сформувати подальші дії.

Телець

Ви, як ніколи раніше, відчуваєте шалений потік енергії, Тельці. Дозвольте собі насолодитися насолодою, що ллється у вашу чашу. У той же час дотримуйтесь помірності. Зірки настійно рекомендується вам слідувати серединному шляху.

Близнюки

Чи дійсно ви хочете нести з собою історію невдач та відмов у майбутнє? Зробіть паузу. Настав час відпустити те, що більше не приносить вам щастя. Настав час переписати сценарій таким чином, щоб він супроводжував ваше зростання і піднімав вас у гору.

Рак

Раки, змініть розповідь про невдачу на розповіді про удачу. Ми притягуємо в наше життя те, що так часто говоримо. Поміняйте мислення, Раки. Говоріть «так» усьому, що трапляється на вашому шляху. Але будьте уважні — вислів «не все те золото, що блищить» буде доречним як порада.

Лев

Леви, якщо ви відчуваєте, що готові до створення власної сім’ї, то сьогодні є сприятливим періодом для того, щоб почати рухатися в цьому напрямку. Порада для вже сімейних Левів — те, якщо вам не подобається, як ви ставитеся один до одного, перегляньте разом правила взаємодії.

Діва

Не треба завжди тримати в руках весь план дій. Шлях відкриватиметься в міру вашого просування. Якщо ви маєте сумніви щодо того, чи приведуть ваші зусилля до сталого джерела доходу, то відпустіть ці думки. Всесвіт задовольнить ваші потреби та бажання, коли ви справді будете до цього готові.

Терези

Трапляється, що ми так сильно починаємо бажати, щоб одна людина в нашому житті була джерелом усього. Ми хочемо, щоб він грав кілька ролей і задовольняв усі наші потреби. Час відійти від цього, Терези. Секрет спокою, рівноваги та гармонії у міжособистісних відносинах полягає в тому, щоб виконувати внутрішню роботу та залишатися зосередженим у собі.

Скорпіон

Пам’ятаєте, коли у вас не було всього того, що є зараз? Пам’ятаєте, коли цілі, яких ви прагнули, здавалися нездійсненною мрією? Сьогодні зірки закликають згадати про це та продовжувати рухатися вперед. Самотнім Скорпіонам пропонується відкритися для кохання та романтики.

Стрілець

Енергія Місяця, що росте, закликає вас натиснути на кнопку перезавантаження і зробити крок до мрій, які, як вам казали, занадто нереалістичні. Довіртеся своїй інтуїції та продовжуйте рухатися вперед. Але при цьому відпустіть необхідність робити все відповідно до вашого графіку.

Козеріг

Замість того, щоб чинити опір потоку, краще довіряйте тому, куди він вас веде. Зараз зірки рекомендують вам замінити вашу твердість на гнучкість. Що стосується міжособистісних відносин – поважайте вашу чутливу сторону.

Водолій

У нашому житті бувають моменти, коли ми відчуваємо, що важка робота, яку ми робимо, нічого не варта. Це, своєю чергою, впливає нашу самооцінку. Просте нагадування: Водолії, не дозволяй собі розчаруватись. Ви знаходитесь там, де маєте бути, і рухаєтеся правильним темпом.

Риби

Ми не завжди отримуємо те, що хочемо. І не завжди отримуємо щось саме так, як хочемо. Але ми завжди отримуємо те, що краще для нас, що підтримує наше зростання зараз та в кожний момент. Навчіться відпускати. І не важливо, про що йдеться — про людей чи речі. У вашому житті з’явиться більше місця для багатьох чудес, які будуть вам послані.

You cannot copy content of this page