Гороскоп на 29, 30, 31 березня: для когось ці дні стануть успішними, щасливими та наповненими грошима

Овен

Весь день ви будете відчувати дискомфорт. Все, що ви спробуєте, ви можете безнадійно зіпсувати. Коли спроба приготувати каву стає проблемою, це означає, що краще взагалі нічого не робити. З іншого боку, це чудова можливість відпочити.

Телець

Ваша діяльність не завжди буде доцільною – результат може виявитися абсолютно протилежним тому, що ви хотіли. Жорстокі методи вирішення проблеми можуть бути шкідливими. Щоб цього не сталося, варто звести енергійні навантаження до мінімуму.

Близнюки

Відмовитися від їжі чи покупки бажаного буде дуже важко! Хоча б іноді пам’ятайте про почуття міри, інакше більш тонкий гаманець і пара зайвих кілограмів на стегнах нагадають про це.

Рак

День нагороджує величезними запасами прихованої енергії! Якщо він вирветься, то зможе розчавити будь-яку перешкоду, а якщо ні, то спокійно випарується. Який із цих сценаріїв буде реалізовано, залежить від ситуації.

Лев

Вимагати від вас дисципліни безглуздо: ці слова – порожній звук. У вас не вистачить сил подолати прірву між словами «хочу» і «можу». Варто плисти за течією: сьогодні не ви вирішуєте, а вони вирішують за вас.

Діва

Фантазія допоможе приймати швидкі та нестандартні рішення. Але думки без жодного завдання ризикують стати просто мріями. У вас є можливість перевершити себе, коли ви вирішуєте складні питання.

Терези

Не найкращий день: зайве може дратувати і викликати нетерпіння. Тільки зібравши всю свою силу волі в кулак, ви зможете змусити себе виконувати елементарні обов’язки – тільки руками.

Скорпіон

Ви будете готові вміло приховувати своє роздратування повільністю, неорганізованістю і необізнаністю оточуючих, але чужий вчинок змусить вас втратити терпіння. Якщо це станеться, ми співчуваємо.

Стрілець

Досягнення багато в чому будуть залежати від того, з яким настроєм ви прокинулися. Якщо ви вирішите спрямувати свою енергію в позитивне русло, то не пошкодуєте: з гарним настроєм можна творити чудеса.

Козеріг

Позбутися від сонливості буде складно. День змушує робити одне головне – нічого не робити. Така приємна тактика не зашкодить. Присвятіть цей день тільки своїм задоволенням.

Водолій

Ви будете в режимі економії – це стосується економії не тільки грошей, але і життєвих сил. День не винагороджує за активність, навпаки, ви можете відчути занепад енергії, що не найкращим чином позначиться на ваших думках і вчинках.

Риби

Ви будете сповнені рішучості використовувати найлегший шлях до сердець оточуючих – гроші. Ви можете підтримати вечірку, спільний похід в кінотеатр або інший захід. Це будуть не марні витрати, а інвестиція у ваш статус і повагу людей.

You cannot copy content of this page