Гороскоп на 28 лютого: Левам потрібно відпустити минуле, а Рибам когось пробачити

Овен

Вам час зрозуміти, що в житті нічого не відбувається просто так. У вас настає переломний момент у житті. Подивіться на своє минуле новим, мудрішим поглядом, проаналізуйте цей досвід і йдіть далі. Не шкодуйте ні про що і не закривайтесь у собі.

Телець

Витратьте час на себе, відпочиньте, побудьте в тиші. Все йде як потрібно, просто вам час зробити невелику паузу, щоб зрозуміти, що ви рухаєтеся в правильному напрямку.

Близнюки

Якщо щось вас турбує, настав час взятися за справу. Поговоріть із близькою людиною, чи з другом, з тим хто вас добре знає і зрозуміє. Словом, не тримайте в собі те, що вас турбує.

Рак

Згадайте свої мрії – де ви хотіли бути і що мріяли робити. Якщо ви не в тій точці, визначте конкретні кроки, щоб дістатися до мети. Ваші фінансові справи незабаром налагодяться.

Лев

Всесвіт дає знаки, що настав час відпустити минуле, за яке ви вперто тримаєтеся. Зараз є справи важливіші. Позбудьтеся старого, тоді у ваше життя прийде щось нове і хороше.

Діва

Реалізуйте всі найсміливіші задуми – пора! У вас ніби з’явилася суперсила втілювати все, чого забажаєте. Усі ресурси та інструменти для цього у вас є.

Терези

Ви давно намагаєтеся досягти важливої мети, але трохи не дотягуєте, вас це вже бентежить. Настав час почати аналізувати – зрозуміти, яких якостей вам не вистачає, зайнятися їх розвитком.

Скорпіон

Потрібно зменшити свою твердість і принциповість, інакше ви тільки посилите свої проблеми. Будьте гнучкішими і вчіться розмовляти з людьми – так ви досягнете більшого прогресу.

Стрілець

Ви готові вийти на новий рівень, зірки кажуть, що так. Тепер залишилося тільки повірити в себе та взяти себе в руки. Від вас буде потрібно багато терпіння, і результат залежатиме лише від вас.

Козеріг

Ви втомилися від буденності, потрібно внести у своє життя щось новеньке. Час вирішуватися і грати по-крупному: наприклад, можна організувати свою справу або переїхати, чи розпочати ремонт.

Водолій

Настав час згадати про ті почуття, які ви ховали. Не бійтеся подумати про них, проаналізувати і наважитися щось із ними зробити. Це буде неприємно, але дуже корисно у майбутньому.

Риби

Ви довго не можете пробачити якусь людину, через це переживаєте і ви, і та людина. Залишіть ці тяжкі думки і відпустіть минуле. Спробуйте увійти до нового етапу життя без цього вантажу.

You cannot copy content of this page