Гороскоп
Гороскоп на 29 квітня для всіх знаків Зодіаку: кому треба дотриматись принципу “сім разів відміряй, один раз відріж”, а кому варто добряче попрацювати над своєю поведінкою

Гороскоп на 29 квітня для всіх знаків Зодіаку: кому треба дотриматись принципу “сім разів відміряй, один раз відріж”, а кому варто добряче попрацювати над своєю поведінкою

Один із найчистіших і найсвітліших днів місячного циклу, який найкраще підходить для робіт на землі.

Це можуть бути як сезонні роботи на полі, городі, присадибній ділянці та навіть балконі, так і будівництво або відновлення зруйнованого житла. Якщо розпочати ці роботи саме сьогодні, все складеться швидко і закінчиться набагато раніше запланованого терміну.

Овен

Від вашої поведінки сьогодні залежатиме багато чого – перш за все, стосунки з близькими людьми: не варто реагувати на їхні вчинки, навіть якщо вам здаватиметься, що вони хочуть вас образити.

Телець

Опануйте себе – не дозволяйте ризикованих натяків і двозначних жартів на адресу людей у вашому оточенні, інакше стосунки з ними будуть зіпсовані всерйоз і надовго.

Близнюки

Не варто ні з ким конфліктувати, навіть якщо привід для сварки здаватиметься вам вагомим: зіпсувати стосунки з людьми ви зможете легко, а над тим, щоб їх відновити, доведеться попрацювати.

Рак

Перш ніж щось сказати чи зробити, добре подумайте: одним порухом ви зможете зіпсувати репутацію тактичної людини, на яку “працювали роками” – як би згодом не пошкодувати.

Лев

День, сприятливий для спілкування з близькими людьми: останнім часом ви – з різних причин – приділяли їм занадто мало уваги, що піддало ризику сімейне благополуччя, потрібно виправляти ситуацію.

Діва

Спілкування з іншими людьми – як знайомими, так і сторонніми – потрібно вести, не підвищуючи голосу, інакше ви досягнете результату, прямо протилежного тому, на який розраховували спочатку.

Терези

Будь-які дії, особливо якщо вони так чи інакше пов’язані з фінансами, необхідно ретельно обмірковувати: принцип “сім разів відміряй, один раз відріж” спрацює на всі сто відсотків.

Скорпіон

День сприятливий для будь-яких – навіть не найпростіших – переговорів: вам вдасться умовити партнерів пристати на ваші умови, навіть якщо спочатку вони не мали наміру цього робити.

Стрілець

Саме час розпочати ремонт, необхідність якого вам довело життя: він не стане стихійним лихом, як ви того очікуєте – навпаки, все пройде легко і майже непомітно.

Козоріг

Найголовніше для вас сьогодні – контролювати емоції, які битимуть ключем: якщо вони вирвуться на волю, ви можете потрапити в незручну ситуацію, про що згодом пошкодуєте.

Водолій

Бажано – якщо, звичайно, матимете таку можливість – максимально скоротити спілкування з неприємними вам людьми: воно зробить неабиякий пролом у вашій енергетичній аурі.

Риби

Необхідно всіма можливими способами підтримувати гарний настрій, який супроводжуватиме вас від самого ранку: не варто нервувати і думати про погане – позитивне мислення ще ніхто не скасовував.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page