Гороскоп на 29 липня для всіх знаків: Всесвіт попереджає про напружений день

Овен

Ви скарбниця стільки творчих подарунків. Дарунок, який вас просять активувати прямо зараз, — прагнення краси та естетики. Як завжди, віддайтеся потоку, здайтеся божественним силам, які прагнуть виявитися через вас, коли ви знімете тягар досконалості.

Телець

Ви відчуваєте, що з вами вчинили несправедливо. Що вас зрадив хтось, кого ви підпустили близько до серця. Насправді це найбільший подарунок, Тельці. Не дозволяйте тому, що пішло навперекір, залишити гіркий присмак у роті. Перетворіть те, що залишилося від ран у мудрість, оскільки ви робите уроки зі свого минулого досвіду.

Близнюки

Всесвіт робить все можливе, щоб забезпечити п’ятизірковий відпочинок, поки ви тут, на землі. Отже, відкиньте «хто», «що» та «чому», повертаючись у потік творчої свідомості. Ви залучили ці чудові можливості у свій досвід, бо готові до великих змін! Не стримуйтесь.

Рак

Ви відчуваєте, що завіса відкрита, що ви здатні побачити дану людину або ситуацію в новому світлі. Замість того, щоб опускатися в нору розчарування, будьте вдячні за перевірку реальністю. Визнайте, що не всі вібрують з такою самою частотою, як і ви, і це нормально.

Лев

Був час, коли ви сумнівалися у собі та своїй здатності творити магію. Був час, коли ви шукали підтвердження збоку. Однак те, що ви відчуваєте зараз, — це внутрішня революція. Серія трансформаційних подій, які відновлюють вашу віру в себе та своє призначення. Отже, вирушайте туди і виконуйте своє священне призначення найкращим із можливих способів!

Діва

Але що сталося б, якби ми ніколи не ризикували? Що сталося б, якби ми робили ті самі речі в циклі і проживали один і той же день знову і знову? Правильно, Діви. Ми б зіщулилися і, зрештою, зникли. Отже, вибирайте життя, повне пристрасті, прекрасне. Вкладайте своє серце і душу в те, що дає вам відчуття мети та змушує вас відчувати зв’язок із божественними силами.

Терези

Космічний план бездоганний у всіх відносинах, Терези! На картах для вас: любов, краса та приналежність. Святкуйте душевні узи, які живлять і підносять вас. Коли справа доходить до кар’єри та творчості, карти радять вам дотримуватися політики «жодних обмежень». Іноді можливості, яких ми бажаємо, приходять до нас випадково. Іншим часом нам потрібно грати більш активну роль, щоб досягти великих успіхів.

Скорпіон

Що означає для вас любов і як ви хочете, щоб ваш коханий плекав, живив і підносить вас? Наявність карти виконання бажань вказує на те, що ваші найпотаємніші бажання ось-ось виявляться фізично. Тому наповнюйте свої молитви вірою, оскільки ви починаєте помічати всю магію, що розгортається навколо вас! Самотні Скорпіони, якщо у вашому колі чи сім’ї є хтось, хто хоче зіграти роль Купідона, дайте їм волю.

Стрілець

Можливо, справа не в тому, хто неправий, а хто правий. Можливо, йдеться про рух уперед. Можливо, йдеться про пошук творчих рішень, які принесуть користь усім учасникам. Так, є середній шлях, Стрільці. За належного рівня довіри та самовіддачі ви зможете залагодити все полюбовно.

Козеріг

Запитайте себе, чому ви вирішили бути тут. Не дозволяйте своїм страхам чи невпевненості бути причиною, через яку ви залишаєтеся поруч. Перегляньте правила взаємодії таким чином, щоб це знаходило відгук у всіх.

Водолій

Гнів і смуток не йдуть вам на користь, Водолії. У всякому разі, вони створюють ще більше заворушень у житті. Отже, зробіть собі ласку, залиште нескінчену розповідь і почніть бачити в іншій людині рушійну силу змін у вашій історії. Позбувшись старого, ви створите простір для більшої радості і свободи у своєму житті.

Риби

Ви щасливі та знаєте це, Риби. Благословення відтепер тільки множитимуться! Коли справа доходить до ваших міжособистісних відносин, вам рекомендується бачити речі такими, якими вони є. З правдою рідко буває легко мати справу, але правда розкріпачить вас у більшій кількості способів, ніж ви можете собі уявити.

You cannot copy content of this page