Гороскоп на 29 серпня: фінансове зростання чекає на Дів, а що Всесвіт подарує іншим знакам

Овен

Вам варто знайти баланс між роботою та особистим життям, а також розставити пріоритети щодо свого здоров’я. Крім того, варто задуматися і про харчування. Подумайте про це так: їжа – це ліки. Використовуючи інгредієнти, сумісні з вашим тілом, ви не тільки зцілюєте себе, а й підвищуєте свої вібрації.

Телець

Ви зайшли так далеко не для того, щоб сумніватися у собі! Ви зайшли так далеко не для того, щоб приглушити своє світло або дозволити думці інших притупити ваш блиск. Зніміть цей плащ-невидимку! Дайте собі натхненну мову, яка вам потрібна, щоб показати себе найяскравішою і сміливішою версією у великому світі.

Близнюки

Не дозволяйте метушні перешкодити вам зробити те, заради чого ви прийшли сюди! Сьогодні зірки просять вас розкрити свій творчий потенціал, зайнятися мистецтвом, музикою — творити дива. Якщо ви сумніваєтеся, закрийте очі, налаштуйтеся і поставте собі такі питання: «Як я можу досягти цих цілей?»

Рак

Як ви ставитеся до зобов’язань? Яке життя ви уявляєте? Настав час відкритої та чесної розмови із собою. Настав час визнати правду, незалежно від того, наскільки вразливими ви через це почуваєтеся. Пам’ятайте: не всі вміють читати думки так, як ви. Самотнім Ракам зірки також нагадують про силу спілкування. Швидше за все, претендент занадто соромливий, щоб зробити перший крок.

Лев

Не всі наші бажання збуваються швидко. Навіть якщо ми докладаємо для цього багато зусиль. Не зациклюйтесь на невдачах. Відпустіть їх із любов’ю та вдячністю. Усвідомте, чого вас вчить Всесвіт, особливо якщо ви вже якийсь час уникаєте цього уроку. Повірте, що невдовзі ви благословите те, що вас зламало.

Діва

Ви знаходитесь там, де маєте бути, і все дійсно складається на вашу користь. Увійдіть в енергетичне поле чудес, Діви! Незабаром ви виявите, що фінансове зростання також стане темою для вас у найближчі місяці. Задайте собі намір про те, яким ви хочете бачити своє життя, і приготуйтеся приступити до роботи.

Терези

Складіть на сьогодні план дій, Терези. Поки Всесвіт наполегливо рекомендує вам використовувати свій практичний бік і робити дії там, де це необхідно. До речі, якщо ви відчуваєте бажання синхронізувати свої сили з кимось, зверніться до цієї людини з відповідним питанням. Поділіться з ним своїми надіями, прагненнями та великим баченням.

Скорпіон

Це правда, що всьому приходить кінець. Але від цього не легше відпустити ситуацію. Пам’ятайте, що час має надприродну здатність зцілювати нас і давати можливість рухатися далі. Незабаром ви знайдете, що муза близька і прагне знайти вираз через вас. Так що діставайте чисте полотно та найяскравіші фарби!

Стрілець

Не треба завжди йти на компроміси. Іноді треба стояти на своєму. Ідіть на поступки тільки в тому випадку, якщо їх результат вас влаштовує. Звісно, це не є привід бути жорсткими. Гнучкість – це суперсила, яка дозволить вам знайти золоту середину між тим, чого ви хочете, і тим, чого хочуть від вас інші.

Козеріг

Ви прийшли сюди не для того, щоб бути помічником історії чужого життя! Ви прийшли сюди, щоб бути собою, Козероги, щоб жити своє життя! Пам’ятайте про це. Коли доходить до любові, вас може залучити хтось досить яскравий. Якийсь чоловік, який точно знає, в які фарби прикрасити полотно.

Водолій

Ніхто інший не несе за вас відповідальності лише ви. Настав час відпустити переконання, що не приносять користь, які тримають вас у глухому куті. Пам’ятаєте, Водолії, ви архітектор своєї реальності. Саме ваші думки, слова та дії визначать наступний розділ вашого життя!

Риби

«Танці, співи, розповідь історій і мовчання — це чотири універсальні цілющі бальзами», — мудрі слова американської танцівниці та письменниці Габріель Рот. Вам варто подумати про це, доки ви п’єте ранковий чай. Шлях самовираження не просто зцілить вас, він звільнить вас від багатьох пасток.

You cannot copy content of this page