Гороскоп на 3 березня: Раків чекає зміна обстановки, а що чекає саме вас

Овен

Гарний час для того, щоб розібратись у собі. Завдяки відносно спокійному робочому графіку ви зможете не лише зайнятися самокритикою, а й вирішити проблеми, які відкладали у довгу скриньку.

Телець

Тельці захочуть змін, і торкнеться це всіх сфер життя. Насамперед зірки радять розібратися в робочих моментах. Особисте життя та свої справи краще відкласти на вільний час.

Близнюки

Близнюкам не варто займатися самолюбуванням. Ваші успіхи – чудовий привід для гордості, але пишатися ними краще тихо. Свої секрети зірки теж радять не балакати: хто знає, що на думці у ваших заздрісників.

Рак

Кінець робочого тижня – не привід відмовлятися від зміни обстановки. Якщо справи не терплять зволікань, не засмучуйтесь, викроїти час для відпочинку ви все одно зможете. Вечір проведіть у колі близьких – це допоможе отримати відчуття повного щастя.

Лев

Будьте уважні до зауважень – сьогодні вони можуть бути корисними, хоча часом і не надто приємними. Відносини з керівництвом вище за всякі похвали, власне, тут не доводиться дивуватися.

Діва

В якийсь момент вам здасться, що ви тупцюєте на одному місці. Не вішайте ніс – небесні світила перевіряють вас на міцність, а великі звершення ще попереду! Постарайтеся не перевтомлюватись, це шкідливо для здоров’я.

Терези

Терезам цього дня буде непросто. Робоча метушня, побутові негаразди – все це може стати причиною не лише поганого настрою, а й нервових розладів. По можливості проведіть цей день вдома та зберіться з думками.

Скорпіон

Сприятливий період. Будь-яка справа сьогодні буде суперечлива, а ви, що цілком логічно, – отримувати схвалення оточуючих. А ось з влаштуванням особистого життя поки що краще пригальмувати. Кохання – справа наживна.

Стрілець

Легкість та простодушність Стрільців зіграють їм на руку. Цей день вдалий для ділових знайомств, укладання контрактів та зміни професійної діяльності. Купаючись у дарах Фортуни, не забувайте і про насущне. Наприклад, про обіцянки, дані близьким.

Козеріг

Досить спірний період. З одного боку, ви будете здатні згортати гори, з іншого – здатися за перших труднощів. Зірки радять не розпалюватися на все поспіль і сконцентруватися на тому, що справді важливо.

Водолій

Цей день присвятіть своїй “соціальній” частині. Світські заходи, вечеря у колі друзів, навіть просто прогулянка містом – робіть те, що приносить вам радість. Робота від вас не втече.

Риби

День пов’язаний із глибокими душевними переживаннями. Зірки не виключають розрив відносин із близьким людині. Якщо ви ніяк не можете вплинути на ситуацію – просто змиріться. Хто знає, можливо, це і на краще.

You cannot copy content of this page