Гороскоп на 3 квітня: енергії нової доби зростаючого Місяця відчують усі знаки зодіаку

Овен

Ви точно знаєте, чого не бажаєте. Зірки нагадують вам, що “ні” – це закінчена пропозиція. Не бійтеся говорити це та захищати своє енергетичне поле. Коли справа доходить до серцевих справ, будьте чесні. Замість того, щоб ходити навколо, скажіть, чого ви хочете від цього зв’язку.

Телець

Не завжди бунтар той, хто йде проти течії. Їм може бути і той, хто марширує у такт своїм бажанням, незважаючи на обговорення оточуючих. Сьогодні зірки просять вас слідувати своїм власним шляхом, навіть якщо здається, що дорога надто складна. Вірте, що допомога та ресурси прийдуть до вас, коли ви будете згодні зі своєю метою.

Близнюки

Ви заслуговуєте на взаємність. Ви заслуговуєте бути з кимось, хто любить вас так само, як ви вмієте любити. Немає нічого ганебного в тому, щоб просити, що по праву належить вам. Зірки також закликають вас підбити підсумки ваших фінансів. Оплатіть по можливості всі рахунки та стежте за ними.

Рак

Не варто вагатися між двома крайнощами. Краще зосередьтеся на тому, щоб внести більше балансу у динаміку вашого життя. Практика поміркованості буде корисною для вас. Спробуйте досягти динамічних змін у ситуації, що склалася.

Лев

Ви відчуваєте те, що відчуваєте і в цьому немає нічого поганого. Однак, що завдає шкоди вашому благополуччю, то це ваша нездатність висловити те, що відбувається всередині вас. Замість того, щоб дутися або перебувати в пасивному стані, поговоріть з близькими про свої бажання та потреби.

Діва

Квітень принесе ліки надії та зцілення у ваше життя. Ви знаєте, що знаходитесь там, де повинні бути, і що все розвиватиметься в міру того, як ви рухатиметеся далі. Знайдіть час для медитації, одиночних прогулянок на природі. Ви виявите, що Всесвіт вас підтримує, щоб ви змогли увійти в стан потоку цього місяця.

Терези

Зробіть собі ласку – поговоріть із близькими на незручні теми, які так давно відкладали. Як ви дізнаєтеся, чи готові вони піти вам назустріч, якщо ви не дасте їм шанс поглянути на речі на ваш погляд? Замість припускати найгірший сценарій, проговоріть ті речі, які викликають дискомфорт всередині вас.

Скорпіон

Доля грає певну роль тому, як розгортається історія нашого життя. Але при цьому ми свідомі творці нашої реальності, і вибір, який ми робимо, визначає спосіб нашого подальшого розвитку. Усвідомте, як і де ви стримуєте себе, коли берете кермо влади в свої руки. Зірки нагадують – ви наділені здатністю згорнути гори, не бійтеся зробити цей великий крок.

Стрілець

Ваша професія не визначає, хто є. Звільніться від вашої старої особи. Дайте собі дозвіл досліджувати себе. Зараз час для того, щоб вийти за межі зони комфорту. День сприятливий для починань у будь-яких сферах та виконання тривалих робочих справ.

Козеріг

Зміни це все, про що ви так пристрасно робили останнім часом, але тепер ці зміни здаються вам хаотичними. Пам’ятайте, що все відбувається для вас, а не з вами. Зробіть собі ласку і дозвольте старим стереотипам звалитися. Ви знаходитесь в процесі побудови нової реальності для себе та інших.

Водолій

Знайдіть хвилинку, щоб подумати про той час у вашому житті, коли ви пішли на великий ризик незважаючи на те, що оточуючі вас від цього завзято відмовляли. Чи відчуваєте ви почуття вдячності чи жалю за ваше рішення? Зробіть собі ласку, подивіться у вічі своїм страхам. Блиск, якого ви так довго шукали, чекає на вас за межами вашої зони комфорту.

Риби

Новий розділ настає у вашому житті. У ньому ви станете магнітом для чудес та відкриєте можливості, які підштовхнуть вас у напрямку зростання. Зірки нагадують вам, що не обов’язково розумітися на всьому. Життя – це процес спроб і помилок. Будьте впевнені у своїй здатності вчитися з того, що вам потрібно.

You cannot copy content of this page