Гороскоп на 30 березня: Козерогам дивовижна новина, а Стрільцям посміхнеться фортуна

Овни

Зараз не час турбуватися про те, «хто», «що» та «чому». Замість розслідувань та розбору польотів пірніть у потік життя та нових чудових вражень. Зірки попереджають, що старі проблеми тільки зіб’ють вас зі шляху. А ось готовність піти на ризик у новому може принести чудові плоди.

Тельці

Ви хочете бути якомога ближчими до коханих, проте вони не завжди відповідають взаємністю. Замість того, щоб засмучуватися, змиріться з тим фактом, що зараз у них можуть бути інші пріоритети. Звичайно, це не означає, що ви повинні відкидати свої почуття та бажання. Сміливо висловлюйте їх – така чесність лише зміцнює стосунки.

Близнюки

Наше життя рухається і ми часто опиняємось в одній і тій самій точці знову і знову. Проте з кожним разом наша думка про схожі ситуації змінюється. Міняти його при отриманні нових знань та досвіду – цілком нормально. І надалі робіть те, що правильне для вас.

Раки

Вас захлиснуть почуття, зробіть собі ласку і поводьтеся так, як вам підказує серце. У той же час постарайтеся не квапити події, навіть якщо дуже хочеться. Зробіть свідоме зусилля, щоб створити правильні умови. А вже потім дозвольте історії розвиватися так, як вона має. Щирість та розсудливість сьогодні стануть секретом вашого завтрашнього щастя.

Леви

Ви не очікували, що закохаєтеся, проте тепер серйозно міркуєте про потенціал цих стосунків. Надійний спосіб все дізнатися без зайвих думок — розкрити свою вразливу сторону. Якщо ви не розкажете про свої почуття, то не дасте партнеру шансу піти вам назустріч.

Діви

Вони завжди знають, коли ви падаєте. І ще завжди знають, як підняти вас. Йдеться про ваших друзів та подруг, які стали вам як друга родина. Найближчими днями ви виявите, що стосунки з цими людьми лише міцнішають і стають джерелом вашої сили. Майте це на увазі та організуйте вечірку, щоб показати, як цінуєте їх.

Терези

Сьогодні Терезам можна трохи розслабитися і відпочити. Ви проробили величезний обсяг роботи, тому вище голови стрибати не потрібно. Проблеми, хай і не всесвітнього масштабу, можуть статися у когось із вашої родини або більш далеких родичів. Поставтеся до їх вирішення серйозно – без жартів та сарказму. Не виключено, що в майбутньому вам вже знадобиться їх допомога.

Скорпіони

Якщо ціною, яку ви заплатите за висловлювання своєї правди, стане втрата цієї дружби, чи варто берегти ці стосунки? Подумайте про це за чашкою ранкової кави, Скорпіони. Не всі ваші знайомі коштують часу та енергії, які ви на них витрачаєте. І тим більше, далеко не кожна людина гідна того, щоб пускати її в коло найближчих.

Стрільці

Фортуна почала повертатися до вас обличчям із широкою усмішкою на ньому. Це обіцяє безліч нових можливостей. Весна, що настала, може принести вам можливість вчитися новому, записатися на важливі курси, потренуватися під керівництвом авторитетного для вас фахівця або отримати підвищення. На якийсь час поставте це зростання вище всього іншого.

Козероги

Стурбований день чекає Козерогів, але і в ньому знайдеться маса радощів, якщо придивитися. Суєта в роботі – явище нормальне, але не перенесіть його на особисте життя. Дивовижна новина чекає на закоханих. Можливо, що ви давно чекали на цю звістку від партнера. Що ж, доля вам усміхнулася.

Водолії

Ось у чому справа: кохання — це не те саме, що бажання. Отже, якщо партнер згадує вас лише час від часу, можливо, він шукає довгострокових відносин. Зробіть собі ласку і визнайте цю ситуацію такою, якою вона є. Вміння будувати адекватні реальності очікування виявиться секретом вашого щастя.

Риби

Ви любите ту версію себе, якою можете бути поряд із цією людиною. Самотнім Рибам зірки нагадують, що тільки ви творите свою реальність. Ніхто не виконає ваших мрій за вас. Так що зробіть зусилля, щоб отримати стосунки, яких бажаєте і заслуговуєте.

You cannot copy content of this page