Гороскоп на 4-9 жовтня: астролог порадував один знак Зодіаку – все, за що ви братиметеся, вдасться

Овен

Тільки не починайте порівнювати себе з іншими. Це не час для перегонів, прагнення до досконалості – не варто вимагати занадто багато ні від себе, ні від іншої сторони.

Навіть якщо у вас найкращі наміри, результати будуть сумними, якщо ви нападете на партнера в другій половині тижня. У вихідні робити це буде вкрай шкідливо. Тож настав час усвідомити відповідальність за свої слова, адже це небезпечний час перед затемненням Сонця.

Неділя і понеділок досить складні, якщо ви ревнуєте, то краще в ці дні не виходити разом, не відвідувати розважальні заклади. Самотнім радимо не поспішати закохуватися в першу зустрічну людину. Середа – найкращий час для того, щоб налагодити справи.

Телець

В середу можна багато встигнути. Правда, не квапте події, не вплутуйте в конфлікти. До кінця тижня напруга почне зростати. Старі проблеми можуть знову виникнути. Підтримуйте добрі стосунки не лише вдома – у другій половині тижня можливі проблеми на роботі на початку наступного.

У суботу варто поговорити з людьми, які допоможуть вирішити важливе питання. У неділю та понеділок важливою буде толерантність.

Близнюки

Час надихає і заспокоює Близнюків. Дійсно, все складеться на вашу користь, можливо, не так швидко, як хотілося б. Наближається сонячне затемнення, через яке справа може застрягти. Кінець тижня і початок наступного — надзвичайно складний час: можливо, вам доведеться зіткнутися з невдоволенням і претензіями оточуючих або вимагати від оточуючих порядку та відповідальності.

У неділю та понеділок будьте ощадливішими, відкладайте більше грошей – не поспішайте купувати цінні речі, вкладати чи брати в борг.

Рак

Ваші потреби не малі, однак, ви повинні прийняти, що поки тривають Терези (до 23 числа), можливості Рака будуть дещо обмежені. П’ятниця буде сприятливою. Навіть якщо вітер цього дня віє інтригуючими змінами, не поспішайте ними захоплюватися. Не втручайтеся в розвиток подій, не поспішайте давати обіцянки, брати зобов’язання.

Вихідні та понеділок надзвичайно складні – бажайте менше, цінуйте та бережіть те, що маєте – хороші стосунки з близькими, робота, повага оточуючих, накопичене майно, гроші.

Лев

Чорний Місяць виходить з вашого знаку у вівторок. Ви видужаєте, відновите довіру оточуючих. Ті чорні тіні, які були кинуті на ваше добре ім’я, підуть. Вже середа надихне на нові подвиги – якщо щось робити, то все вийде. З п’ятниці уникайте ризикувати на роботі, не плануйте нічого нового.

Це час неадекватних рішень, конфліктів. Неділя та понеділок надзвичайно складні. Будьте не тільки толерантними, а й щедрими до своїх близьких. Не час для з’ясування стосунків – наближається сонячне затемнення і нинішні непорозуміння можуть стати довготривалими.

Діва

Чорний Місяць дев’ять місяців перебуватиме у вашому знаку. Почнеться час повернення кармічних боргів. Ваше терпіння, витривалість і здоров’я будуть перевірені. Вам доведеться навчитися більше себе захищати. Зменшіть навантаження, приділяйте більше часу відпочинку. Не ризикуйте грошима в неділю, понеділок.

Будьте обережнішими, обіцяючи допомогу при підписанні фінансових документів. Загалом, протягом дев’яти місяців окупації Чорного Місяця не бажано щось міняти у своєму житті. Народжені в перші дні знака більше відчують вплив Чорного Місяця.

Терези

Не думайте, що щось застрягло. Просто зараз потрібен інший темп подій! Це таємничий час перед днем ​​народження. За рік, що минає, у вас було багато переживань і переживань, а тепер вам потрібно від усього відпочити. Хоча Марс, рухаючись по вашому знаку, буде зрадницьки спонукати вас кудись поспішати, поспішати, бути з собою – це важливий інтровертний час для майбутнього успіху.

Якщо ви спробуєте порушити це правило, то відчуєте себе пограбованим. Цього і наступного тижня перед сонячним затемненням у вашому знаку це надзвичайно важливо. Вихідні важкі – не підходять для з’ясування стосунків, святкування або розваг. Якщо у вас день народження, будьте помірковані.

Скорпіон

Час випробувань – не все буде так, як планувалося. І початок, і кінець тижня – несприятливі дні для ділових і любовних справ. Відпочиньте вихідні від вирішення проблем, неприємних людей і спілкування в цілому. Відпочиньте на самоті (інакше у вас не буде сил на наступний тиждень).

Неділя може бути вкрай складною і провокаційною, понеділок – час оманливий, обіцяє розчарування і втрати.

Стрілець

У першій половині тижня ви легко і без напруги будете з усіма домовлятися. Ви будете чарівні, всім сподобаєтеся, оточуючі з радістю підкоряться вашій волі. На жаль, четвер, п’ятниця будуть досить складними, не кажучи вже про неділю, понеділок. У наші дні може трапитися все, що завгодно – достатньо лише маленької помилки, щоб зруйнувати давно збудований замок.

Що б ви не робили, не поспішайте, уникайте зайвого спілкування, намагайтеся не погіршувати відносини з колегами та керівництвом. Особливо у вихідні та понеділок не поспішайте говорити те, що думаєте – наживете собі ворогів навіть серед тих, хто вас поважає, цінує та підтримує. Ці дні не підходять для доленосного переїзду – ви можете навіть не помітити, як довго будете шкодити своєму майбутньому.

Козеріг

Цього тижня буде ключовим знати, коли вчасно зупинитися, особливо якщо певний час у вас все добре. Тому не ризикуйте, не вирішуйте суттєві життєві проблеми. Не зловживайте повагою оточуючих, довірою чоловіка. На цей тиждень не бажано планувати нові або складні справи. Початок тижня більше підходить для важких, відповідальних, а також ремонтних робіт, а вихідні або понеділок підходять, якщо щось не зруйновано (до основи).

Тож, якщо ви цінуєте ніжні почуття до другої половинки, гармонію в родині, будьте терплячими та спокійними. І більше бережіть себе. Присвятіть вихідні оздоровленню. Сприятливі очисні та розвантажувальні дієти.

Водолій

Хоча настрій у вас вже веселіше, не варто планувати нововведень і змін. Копатися в старих справах, займатися незавершеною справою – адже це третя чверть Місяця, коли потрібно зосередитися на підведенні підсумків і завершенні роботи. У другій половині тижня вам захочеться кудись поїхати, зустрітися з друзями, але знайдіть час для дому, згадайте свої обіцянки близьким.

Інакше вам не уникнути вкрай неприємних розмов з другою половинкою на вихідних і на початку наступного тижня. Не будьте надто вимогливим або владним. Друга половина тижня оманлива, насичена таємними провокаціями, тому не варто захоплюватися новими пропозиціями діяльності чи наважуватися на нові романтичні стосунки.

Риби

Можливо, вам доведеться дізнатися те, чого ви не хочете чути, те, від чого ви приховували. Це може бути пов’язано з вашим домом, сім’єю, чоловіком або діяльністю. Будьте обережні в спілкуванні – не піддавайтеся на провокації. Особливо в другій половині тижня небажано планувати поїздки та важливі ділові зустрічі.

Вихідні та понеділок навряд чи будуть дуже веселими – можуть настати сумні, навіть драматичні настрої і може здатися, що все даремно, всьому кінець. Не падайте духом і не опускайте руки – на це впливає не тільки складне розташування планет, Сатурн, але і майбутнє сонячне затемнення в Терезах. Це правда, що це не триватиме вічно, і поки вам доведеться почекати.

You cannot copy content of this page