Гороскоп на 4 березня: сприятливий день для того, щоб намітити цілі, побудувати план для їх досягнення та розпочати здійснення

Овен

Овни, саме зараз ви є тим, ким бажали, мріяли, прагнули бути. Єдине, чого не вистачає – це усвідомити реальність і те, що відбувається, прийняти себе такими. Зірки підказують, що у вас є внутрішні сили та шанси зробити це. Головне, налаштуватися.

Телець

Тельці, що добре для інших, не добре для вас. І це нормально! Цінуйте свій час та енергію. Не варто всім і одразу говорити «так», погоджуватися на все запропоноване, будьте вибірковими та обережними. З приходом весни та тепла подумайте більше про себе, свої бажання та прагнення. І не бійтеся позбутися непотрібних людей.

Близнюки

Близнюки, весна – час змін! З приходом тепла ви відчуєте себе ще впевненіше та успішніше. Не говорячи про те, що ви такими і є. Але нова пора року подарує ще й безліч можливостей, які підштовхнуть до дій. Зірки підказують – не дозволяйте будь-яким минулим невдачам тягнути вас на дно і заважати робити задумане та бажане.

Рак

Раки, ви морально готові до того, щоб робити серйозні вчинки для майбутнього як в особистому житті, так і у професійній сфері. Тому з настанням весни постарайтеся чітко сформулювати свої бажання, цілі, план їх досягнення і негайно приступайте до дій. Всесвіт допоможе!

Лев

Леви, парафія весни нагадує вам — час діяти і до цього всього залучати Всесвіт. Саме сьогодні всі планети ніби з вами заразом і завжди готові допомогти. Але і без цього ви здатні самостійно досягти бажаного. Не забудьте зібрати всі зусилля разом та чітко намітити цілі.

Діва

Діви, коли ми довіряємо Всесвіту, ми віримо — все, що відбувається, трапляється саме в той момент, який потрібний і тоді, коли потрібний. Тому дозвольте космічному плану розгортатися за задуманим та у потрібний час. Зірки підказують – зараз найголовніше для вас – це розслабитися і спостерігати за тим, що відбувається збоку.

Терези

Терези, достаток — це не лише про гроші та фінансове благополуччя. Зараз важливо довіритись Всесвіту. Він краще знає, що вам потрібно, чого ви потребуєте. І обов’язково це надасть, але тільки тоді, коли справді буде необхідно та важливо. Тому зміните ставлення до ситуації, перестаньте думати, ніби ви чимось обділені, ви, навпаки, щасливі!

Скорпіон

Скорпіони, саме сьогодні всі ваші дії матимуть наслідки. Тому найкраще не хитрувати і діяти чесно і по совісті, навіть якщо для цього потрібно трохи більше зусиль та часу. Крім того, сьогодні ідеальний день для справ, які давно відкладали. Не лінуйтесь!

Стрілець

Стрільці сьогодні для вас, звичайно, не найкращий день. Ви відчуваєте образу. Зірки підказують: щоби налагодити стан, важливо виплеснути весь негатив. А перед цим знайдіть виправдання пригніченого стану. Повірте, це легко зробити, якщо ви знаєте, хто винуватець. Крім того, постарайтеся звернути увагу і на себе.

Козеріг

Козероги, сьогодні важливо бути у єднанні із внутрішнім «я». Саме так можна наситити себе енергією та почути, про що говорить інтуїція. І пам’ятайте, якщо ви використовуєте якісь практики, вони глибоко індивідуальні. Найкраще знайти свій спосіб насититися та наповнитися енергією.

Водолій

Водолії, прихід весни і тепла несе вам можливість позбутися минулого і відпустити старі історії. Важливо зрозуміти, які ресурси у вас є для цього. Все це може негативно позначитися на спілкуванні зі знайомими та друзями. Ви настільки будете занурені у свої проблеми, що вам зовсім буде не до жалісливих оповідань друга. Але в цьому випадку важливо поставити кордони і бути при цьому вибірковими.

Риби

Риби, для вас прихід весни – не час для чогось яскравого, ніжного, лагідного. Зараз ви більше занурені у свої турботи і бажаєте, щоб все збувалося. Але повірте, у Всесвіту свої плани, йому краще знати, коли і що має статися. Зірки підказують — перестаньте бути грубими та різкими, контролюйте себе, не вступайте у конфлікт, навіть якщо вас провокують.

You cannot copy content of this page