Гороскоп на 5 березня: Астрологи передрікають метушню та деякий хаос для знаків зодіаку

Овен

Овни завжди будуть чимось незадоволені, намагатимуться дати пораду та розповісти, як правильно жити і як слід вчинити. Але зірки радять — не дайте їм заглушити вашу інтуїцію та бажання. Не дозволяйте їм сумніватися у своїх бажаннях, цілях та способах досягнення. Довіртеся своїм внутрішнім відчуттям, силі, мудрості та досвіду. Вони обов’язково приведуть до успіху.

Телець

Тельці, навчіться любити себе будь-якими, вразливими, потайливими чи відкритими, бажаючими дарувати любов цьому світу. Настання весни – хороша можливість прийняти себе такими, якими ви є!

Близнюки

Близнюки, сьогодні найкраще перестати гнатися за чимось, чинити опір і зупинитися. Але при цьому продовжуйте ризикувати, слухайте своє серце і дійте за велінням.

Рак

Раки, зараз ви переживаєте не найкращі часи. Ви почуваєтеся самотніми. Але, незважаючи на важкий період життя, ви чітко розумієте — довго зберігати образу неможливо. З таким відчуттям, розвитку далі не буде. І це правильно! Тому продовжуєте бути відкритими, чуйними, уважними до навколишнього світу.

Лев

Леви, сьогодні найкращий час для того, щоби ризикнути. Почавши рухатися, ви наблизитесь до здійснення бажаного. Усі ресурси для цього у вас є. Крім того, не забувайте і про себе. Зірки підказують також важливо приділити увагу благополуччю.

Діва

Діви, якщо ви раптом вирішите порахувати всі дива, що відбуваються з вами останнім часом, зрозумієте, що їх багатенько. Життя буквально переповнене ними. Тому подякуйте Всесвіту за все, що маєте. Особливо людям, які вам дарують своє кохання, увагу і ніжність. Крім цього, згадайте і про неприємні моменти. Аналіз їх також важлива частина для подальшого розвитку.

Терези

Терези, навіть якщо минулі негативні моменти ви вже давно пережили, бувають часи, коли ми про них згадуємо. Не варто цьому чинити опір. Це частина вашого життя, для цього у вашому серці відведено окреме місце. Ставтеся до минулого з любов’ю та вдячністю.

Скорпіон

Скорпіони, пам’ятайте, ви йдете по життю з величезним захистом Всесвіту, з неймовірним бажанням досягти бажаного та вірою в те, що так і буде. Повірте, є всі шанси повернути ситуацію у свій бік — наближення до успіху. Крім того, трохи зменшіть оберти і зверніть увагу, довкола відбуваються дива.

Стрілець

Стрільці, все, що вам дійсно належить, обов’язково дійде до адресата. Але тоді, коли це дійсно буде потрібно. Тому не концентруйтеся на можливих невдачах, продовжуйте рухатися вперед зі знанням того, що вас люблять та підтримують. Крім того, не приховуйте від людей, про яких ви піклуєтеся, наскільки сильно ви їх любите.

Козеріг

Козероги, прихід весни – час змін. Саме зараз перед вами почнуть відчинятися всі двері, які колись були зачинені. Однак не варто думати, що все проходитиме так легко і просто. Все ж таки продовжуйте тримати своє життя у своїх руках. При цьому не бійтеся дивитись в майбутнє. Так ви зможете звільнити місце для чогось нового та прекрасного.

Водолій

Водолії, напевно, зараз ви переживаєте розставання. Незалежно від причин, прощатися із людиною завжди важко. Але все ж таки постарайтеся бути вдячним за всі хороші і погані моменти разом. Найближчими днями постарайтеся зосередитись на цьому досвіді, займіться самоаналізом.

Риби

Риби, все те, що відбувається зараз, як би, можливо, безглуздо зараз не звучало, потрібно для кращого в майбутньому. Тому постарайтеся якнайшвидше пережити цей неприємний період, відпустити ситуацію. Звільніть зараз місце в житті для нового та кращого!

You cannot copy content of this page