Гороскоп на 5 червня: активний день більшості представників зодіакального кола

Овни

Відстоюйте свою думку в будь-якій ситуації. Але не скидайте з рахунків й інший бік історії. Те, що сказано жартома, іноді може здатися єхидним зауваженням, але не дозволяйте цьому засмучувати вас. Попрактикуйтесь у глибокому диханні, відійдіть від своїх почуттів. Робіть усе, що потрібно, не приймаючи нічого близько до серця. Дозвольте розуму допомогти вам раціоналізувати речі.

Тельці

Вам може здатися, що ви йдете теперішнім шляхом на самоті, знаходитесь в незнайомому місці, оточеному дивними речами. Можливо, ви просто втомилися. Уповільнення – це свідомий вибір, а також співчуття та м’якість. Вивчіть різні варіанти, наберіться сили і після цього продовжуйте рухатися до мети.

Близнюки

Ви не самотні, Близнюки, а просто виснажені і відчайдушно потребуєте відпочинку. Люди поважають вас за вашу витримку та рішучість, тож наберіться сміливості — говоріть сьогодні прямо. Будьте прикладом для інших. Також подбайте про себе і своїх рідних сьогодні, підкоряючись часу, а не пливучи крізь нього.

Раки

Розірвати ланцюг подій, які відбуваються у вашому житті по колу, де потрібно поставити крапку? Звідки треба піти? Ви знаєте відповіді на ці питання, настав час переходити від думок до дій. Не для когось іншого, а для душевного спокою.

Леви

Запитайте себе сьогодні, кому можна навести цю конкретну ситуацію? Якщо вам важко отримати відповіді, трохи розслабтеся, відволікайтеся, а потім дозвольте відповідям увірватися у ваше життя. Брехня самому собі тільки змусить вас почуватися в пастці.

Діви

Не треба намагатися дертися до мрії щосили. Коли вже зовсім не в силі — зробіть перерву. Ви можете залишатися там, де знаходитесь, насолоджуватися потоком життя, що протікає поряд з вами. Продовжуйте шлях, коли відчуєте, що знову готові. Не нехтуйте своїм здоров’ям.

Терези

Ви вже ходили цим шляхом раніше. Просто зверніть увагу на червоні прапорці, що вам зустрічаються скільки, але про зелені не забувайте. Захист вашої енергії це те, що вас просить зробити Всесвіт сьогодні пріоритетом. Якщо це означає сказати “ні” чомусь, що не знаходить відгуку, нехай буде так.

Скорпіони

Подивіться на деякі речі інакше. Не так, як ви звикли. Зараз ви знаходитесь у моменті, коли ваша мудрість просить, щоб її використали повною мірою. Ви знаходитесь у точці, де ви починаєте заново у багатьох сферах життя. Тому не бійтеся йти на ризики в деяких питаннях — починається новий розділ у вашому житті.

Стрільці

Ви буквально тонете в океані своїх емоцій. Пропускаєте через себе все, що тільки можна. Пам’ятайте, життя не приходить із гарантійним талоном. Але перепони, що виникають, не повинні заганяти вас у кут. Ви можете безпечно висловлювати свої фантазії, так і свої бажання. Залишайтеся в енергії відкритості, а решту віддайте Всесвіту!

Козероги

Якщо щось здається вам неправильним, це просто не так. Не треба вагатися у своєму рішенні. Підтвердження меж там, де це необхідно, допоможе вам стати тими, ким ви завжди мали бути. А щодо серцевих справ, то будьте чесними. Іншими словами, вам не потрібно зустрічатися з ними під приводом виконання роботи.

Водолії

Будьте вдячними за все, що не вийшло. Наприклад, до людей, які використовували вас, а ви, у свою чергу, зробили їх пріоритетом у своєму житті. Будьте вдячні і за душевні рани, у тому числі й за ті, від яких ви ніколи не думали, що оговтаєтеся. Все це зрештою призвело вас до цього моменту, нової версії себе. Ви стали мудрішими, а значить більше не повторіть таких помилок. Дозвольте собі сьогодні добре відпочити.

Риби

Хто сказав, що треба бути ідеальними? Злети і падіння — лише частина процесу. Це моменти, які допоможуть вам покращити свої навички і стати найкращою версією себе. Отже, прийміть поточну низку невдач на своєму шляху і запитайте: «Чи краще я сьогодні, ніж коли я тільки починав цю подорож?»

You cannot copy content of this page