Гороскоп на 5 серпня для всіх знаків: Тельцям проблеми з фінансами, а Козерогам Всесвіт подарує море грошей

Овен

Ви набагато більше, ніж той образ, про який вам говорять. Цей день нагадає вам, що настав час переглянути старі образи. Ви знаєте, що вам потрібно зробити, щоб стати вільним. Очистіть свій розум і зробіть перший крок для досягнення своїх цілей.

Телець

Що, якщо Всесвіт завжди грає на вашу користь? Відкиньте побутові питання та рутину і поверніться в потік дії. Ви знаходитесь під надійним «куполом» саме там, де вам потрібно бути, і керівництво, яке вам потрібне для просування вперед, буде відкрито вам. Однак на вас можуть очікувати деякі проблеми з фінансами. Немає приводу витрачати гроші без розбору, будьте бережливішими.

Близнюки

На вас чекає історія перетворення болю в силу. Історія про те, як потрібно відстоювати того, кого ви любите, незважаючи на труднощі, що трапляються на шляху. Поки ви дієте цілеспрямовано, вся допомога та ресурси, необхідні для здійснення ваших найсміливіших бажань, будуть надані.

Рак

Якщо щось не вийшло ні з першого, ні з другого, ні з п’ятдесятого разу, значить, так і має бути. Просто обставини повинні були дати вам якийсь урок, нічого більше. Перетворіть гіркоту на солодкий еліксир, прагнучи рухатися вперед. У вас попереду ще стільки досвіду! Коли справа доходить до ваших стосунків, як особистих, так і професійних, виявляйте терпіння.

Лев

Прямо зараз Всесвіт пропонує вам цілий парад чудес. Тільки руку простягни. Настав час насолодитися плодами тяжкої праці. Так перестаньте ховатися в тіні та займіть місце у центрі сцени. Відпустіть внутрішні переконання, які заважають вам увійти у свою силу. Цей день ваш!

Діва

Ви приймаєте рішення, перебуваючи у стані самовладання. Ви можете бачити загальну картину та виконувати роботу, необхідну для постійного зростання. Однак ви не прив’язані лише до саморозвитку. Щось над чим ви працюєте реалізується найближчим часом. Вам може бути актуальна тема незадоволеності, але ви можете подолати її і перетворити переживання в силу.

Терези

Не на всі питання можна знайти відповіді. Іноді вам потрібно натиснути кнопку паузи, вирушити в ці глибокі, темні куточки вашої серединки. Мовчання – це корисно, мовчання лікує біль та травми. Не бійтеся закритися у собі у пошуках істини.

Скорпіон

Місяць, що спадає, спонукає вас здійснити подорож по внутрішньому ландшафту, поспостерігати за своїми тінями і слухати, що вони говорять. Прислухайтеся до своїх внутрішніх відчуттів, можливо, саме ваш внутрішній голос зможе підказати вирішення проблем, які не можна подолати голосом розуму.

Стрілець

Коли ви подумаєте про те, що відбувається, коли ви дійсно серйозно замислитеся про це, ви зрозумієте, що вам нема чого втрачати. Так ризикніть, дозвольте імпульсу вести вас. Зробіть цей сміливий крок. Скажіть житті так. Все, чого ви бажаєте і заслуговуєте, чекає на вас.

Козеріг

Якби Всесвіт міг сказати вам одну річ, він сказав би: «У вас все добре». Це особливо потужний час для тих, хто займається дослідженнями та навчанням. Щось підказує, що у цій подорожі ви знайдете багато скарбів! Коли справа стосується серцевих справ, думайте практично. Якщо голос усередині говорить, що це погані новини, то, ймовірно, це справді погані новини.

Водолій

Ваш розум може обмежувати вас у багатьох відношеннях. В результаті цього ви схильні застрягати в нескінченних питаннях «як» та «чому». Замість того, щоб сумніватися у своєму натхненні, довіртеся до кінця. Вірте в неможливе і візьміть участь у найшаленішій авантюрі.

Риби

Сьогодні ви маєте відсвяткувати! Ви повинні робити те, що приносить вам радість, веселитися та насолоджуватися кожним моментом. Ви можете не побачити повну картину світу, але це нормально!

На Вас чекає по справжньому вдалий період часу.

You cannot copy content of this page