Гороскоп на 6,7,8 березня: кого чекають щасливі дні і подарунки

Овен

Вам доведеться зіткнутися з прикрим явищем – нерозумінням оточуючих.

Це засмутить Овна і вплине на його настрій. Варто зайнятися особистими справами і по можливості звести спілкування до мінімуму.

Телець

Телець може отримати цікаву інформацію з чуток, спостережень, випадкової розмови і максимально використати її. Ці дні винагородять його більшими аналітичними здібностями, дозволяючи йому крок за кроком робити відповідні висновки.

Близнюки

Дні чудові для Близнюків, робота яких пов’язана з грошима: бухгалтерів, фінансистів, підприємців. Однак іншим Близнюкам теж доведеться подбати про свої фінанси. Будь-яка діяльність, пов’язана з грошовими справами, буде особливо легкою.

Рак

Дні ідеальні для реалізації будь-яких самостійних планів. Власний бізнес, творчість, навчання, домашні справи або будь-яка інша особиста сфера роботи – всюди, де Рак відповідає за результат, його чекає успіх.

Лев

Якщо робота пов’язана з творчістю або генеруванням творчих ідей, можливо, вам не вистачає натхнення. Однак чекати примхливої ​​музи марно, краще засукати рукава і зайнятися тим, що не потребує творчих іскор.

Діва

Краще слухати слова інших, ніж говорити за себе. Вона отримає необхідну інформацію з інших думок та ідей. Крім того, готовність Діви вислухати може несподівано заслужити прихильність інших.

Терези

Терезам рекомендується зосередитися на справах, де вони все вирішують самі. Якщо оточуючі дають їм можливість спокійно посидіти, вирішуючи поставлене перед ними завдання, Терези здатні творити чудеса.

Скорпіон

Потрібно тримати себе в руках, щоб Скорпіон не зіпсував відносини з оточуючими. Своїми уїдливими висловлюваннями йому вдається спровокувати людей на помсту. Якщо йому байдуже ставлення до нього рідних і близьких, варто проявити дипломатичність.

Стрілець

Терпіти не буде. Ті, хто вас оточує, і все оточення, що оточує Стрільця, може дратувати. Накопичена напруга може змусити вас діяти необачно і раптово. У критичні моменти потрібно заспокоїтися і порахувати до десяти.

Козеріг

Ситуація може кардинально змінитися. Якийсь новий проект, в якому Козеріг був повністю впевнений, може повернути в несподіване русло. Варто поглянути на це по-філософськи. Хоч не все гладко, але результат у його руках.

Водолій

Майже всі, кому не пощастить опинитися на шляху Водолія, будуть роздратовані. Однак він повинен шукати причину дратівливості всередині, а не зовні. Медитації та дихальні вправи допоможуть вам побачити, що світ змінився на краще.

Риби

Треба не зациклюватися на своїх проблемах і образах, а по можливості надати комусь підтримку чи допомогу. Не витрачайте час на допомогу іншим. Добрі справи здатні підняти Риб не тільки в власних очах, але і в очах оточуючих.

You cannot copy content of this page