Гороскоп на 6 березня: Овнам достаток, а для Стрільців день виконання бажань

Овен

Настав час зняти маску і показати себе світові, свою сміливість і яскравість. Зробіть собі ласку, повірте в найкращий можливий результат і довіртеся Всесвіту, який зустріне вас на вашому новому шляху, на який ви вступите в березні. Успіх та достаток будуть вашими.

Телець

Зараз все складається найнесподіванішим чином! Всесвіт запланував для вас дні, які принесуть вам багато сюрпризів. Більше того, ваші взаємні стосунки поступово налагоджуються. Ви можете виявити, що проводите багато часу в компанії тих, хто цінить вас. Дайте їм зрозуміти діями та словами, наскільки ви цінуєте їхню присутність.

Близнюки

Прийміть себе такими, якими ви є. Любіть ту версію себе, яка прощає, забуває та рухається далі. Любіть себе у будь-якому прояві. Настав час поглибити практику любові до себе, Близнюки.

Рак

Настав час позбутися скованості і стати тією версією себе, якою хочете бути. Пора попрощатися із симптомом самозванця. Ви заслуговуєте на похвалу за ваші досягнення. Всесвіт підказує, що вони не є останніми на вашому шляху.

Лев

Замість того, щоб йти проти течії, прийміть те, що ваша підсвідомість показує вам прямо зараз. Те, що ви зараз не можете знайти вирішення цим, здавалося б, нагальних проблем, не означає, що ви не можете вплинути на ситуацію в інший спосіб. Підійдіть до цієї справи нестандартно, не так, як ви звикли.

Діви

Зверніть увагу на те, що вас зараз оточує. Настав час почати писати нову історію, Діви. Довіртеся вашому внутрішньому голосу, він приведе вас у потрібне місце. Навіть найменші зміни в житті вже великий крок до нового.

Терези

Зірки попереджають, що сьогодні все може піти за вашими планами. Замініть твердість на гнучкість і дозвольте подіям розвиватись так, як вони йдуть зараз. Несподівані обставини можуть обернутися для вас якнайкраще.

Скорпіон

Іноді Всесвіт дає нам протилежне, про що ми просили. І не тому, що хоче покарати нас, а тому, що хоче дати нам важливі життєві уроки. Те, що має бути вашим, знайде до вас шлях, незважаючи ні на що.

Стрілець

Це час виконання бажань, Стрільці! Час, коли ваші мрії починають набувати конкретної форми. Це також час для розширення вашого спілкування. Відкрийтеся світові і прийміть те, що дає вам життя.

Козеріг

Сьогодні ви можете відчути, що туман розвіявся. Ви можете побачити веселку за хмарами. Надягніть свою саму найпрекраснішу посмішку і вирушайте підкорювати світ.

Водолій

Весь світ — сцена, а життя, по суті, ваш ігровий майданчик. Тому грайте, Зірки радять позбутися почуття провини та сорому. Замість цього прийміть всю красу життя з усмішкою на обличчі. Потурайте своїй цікавій натурі, відважуйтеся на нові враження.

Риби

У вас є можливості залучити до свого поточного досвіду людей, ситуації та можливості, які сприятимуть вашому зростанню. Сьогодні зірки закликають вас зробити паузу, поглянути на траєкторію свого життя з більш високої точки зору і оцінити, що у вас вийшло, а що ні. Це необхідно для того, щоб увійти до нового етапу з більшим ступенем усвідомленості.

You cannot copy content of this page