Гороскоп на 6 жовтня: кого чекає приємний день, а кого випробування

Овен

День вимагатиме багато зусиль, креативності та інноваційних рішень. Сердечні справи підуть добре – отримаєте романтичний вчинок. Раптом вам допоможуть люди, яким ви не довіряли.

Бик

Починається біла фаза. Всі старання закінчаться успіхом. Друзі прийдуть на допомогу. Старі знайомі можуть надати оригінальні ідеї та комерційні пропозиції. Беріть участь у цікавих заходах, вас чекає приємний подарунок долі.

Близнюки

Хороший час для подорожей. Крім відряджень, приділіть час відпочинку і відпустці. Неважливо, що це буде: активний відпочинок в горах з екскурсіями чи спокійний і розслаблюючий відпочинок на морі. Головне втекти від міської суєти.

Рак

Успішний у кількох сферах життя. Ви укладете вигідні контракти на роботі, отримаєте цікаві комерційні пропозиції. Увечері чекайте гостей. У них можуть бути новини про нового члена сім’ї. У вашому оточенні є людина, яка вас любить.

Лев

Парад планет символізує порядок вдома і на роботі. Ви отримаєте більше нових знань та ідей. Від докладених зусиль залежить результат роботи. Укладайте договори, заповнюйте декларації.

Діва

Суперечливий період. Справи затягнуться з невідомих причин, але робочі відносини зміцняться. У професійній сфері можливі нові пропозиції, але добре подумайте, що можете втратити. Роботу з документами краще відкласти.

Терези

Настав час навести порядок не лише вдома, а й у думках. Ви легко впораєтеся з дрібними труднощами. Жінкам пощастить у любовних стосунках. Чоловіків очікує поява нових джерел фінансування.

Скорпіон

Вам доведеться скасувати всі плани на день, щоб допомогти другу. Але все буде добре, справи почекають, колеги допоможуть, а зустрічі з партнерами можна перенести. Найголовніше – правильно організувати діалог.

Стрілець

Є шанс отримати невеликий бонус. Зустрітися з друзями, обговорити події тижня, відвідати міські заходи. Сімейне життя буде спокійним і помірним, діти сьогодні вас не потурбують.

Козеріг

Планети мають сильний вплив на особисті стосунки та роботу. Остерігайтеся обману, пліток і неприємних чуток. Знай різницю між добром і злом, намагайся бути чесним і уникати будь-якої брехні – обман все одно розкриється.

Водолій

День буде насичений справами і турботами, а ввечері ви зможете відпочити. Для душевного спокою займайтеся саморозвитком, духовними практиками, йогою. Можливо, сьогодні вам пощастить приємно познайомитися або навіть зустріти свою любов.

Риба

Випробування та спокуси чекають як на роботі, так і в особистому житті. Зважте всі за і проти. Є ризик втратити гроші, соціальний статус і авторитет оточуючих. Будь обережний.

You cannot copy content of this page