Гороскоп на 7 вересня: Тельці почнуть лінуватися, а Діви знайдуть надійних друзів

Четвер, 27 вересня, ідеально підійде для початку нових справ. Зірки будуть волати тим, хто не боїться змін, і готовий піти на ризиковані дії для досягнення своїх цілей.

Овнам (21.03 — 20.04) успішно вдаватимуться справи, пов’язані з вирішенням майнових питань. Однак важливі рішення краще приймати наодинці. У професійній сфері Овнів чекає успіх, але у справах особистого характеру не виключені проблеми та конфлікти.

Тельців (21.04 – 20.05) у четвер переможуть лінощі. Захочеться зайнятися чимось приємним та розслаблюючим. У першій половині дня можливі непорозуміння, які можуть зіпсувати настрій. Цього дня Тельці можуть несвідомо підштовхнути партнера до ухвалення відповідального рішення щодо їх обох.

Близнюки (21.05 — 21.06) в четвер з легкістю вирішуватимуть усі робочі завдання. Також день сприятливий для здобуття нових знань. Імовірні приємні зустрічі, плідним буде обговорення питань, які є важливими для вас.

Ракам (22.06 – 22.07) доведеться попрацювати, щоб досягти потрібних результатів, але успіхи вас надихнуть, подарують заряд енергії, необхідний для того, щоб рухатися далі. Друзі підтримають багато ваших ідей, завдяки їм ви зможете досягти відмінних результатів.

Левів (23.07 — 23.08) чекає на сприятливий і плідний день. Представникам цього знаку зодіаку вдасться вирішити багато питань, які раніше не давали їм спокою. День підходить для серйозних вчинків та грошових угод.

У Дів (24.08 – 23.09) не найсприятливіший день для роботи. Вас постійно щось відволікатиме. Це можуть бути думки про взаємини з колегами, чи фінансову напруженість. Також у Діви можуть розпочатися міцні дружні чи романтичні стосунки.

Терезам (24.09 — 23.10) варто бути обережнішими, оскільки неуважність до дрібниць може призвести до сумних наслідків. Це стосується роботи та грошей. Імовірні розбіжності із давніми союзниками, суперечки з друзями. Важливо зберігати самовладання. Також Терезів можуть відвідати незвичайні ідеї про найближче майбутнє.

Скорпіони (24.10 – 22.11) у четвер будуть винахідливими. Це дозволить справлятися із найскладнішими ситуаціями. Можуть з’явитися чудові ідеї щодо бізнесу. Деякі представники знаку знайдуть оригінальний спосіб збільшити прибутки. Пощастить і в коханні — але лише тим, хто не побоїться виявити ініціативу, зробити перший крок назустріч долі.

Стрільці (23.11 – 21.12) чекають на напружений, неспокійний день. Він складатиметься не за тим сценарієм, який спочатку був намічений вами. У другій половині дня буде помітним вплив позитивних тенденцій. Особливо сильні вони у сфері особистих стосунків. Спілкування з близькими тішить, добре відбуваються і дружні зустрічі, і романтичні побачення.

Козероги (22.12 – 20.01) у четвер будуть на висоті на роботі. На перший план вийде спілкування з людьми — вам сьогодні це вдаватиметься найкраще. День підійде для повернення до старих ідей: зараз ви зрозумієте, як краще їх реалізувати. Не виключені зустрічі із давніми знайомими, про які ви останнім часом багато думали.

Водолії (21.01 — 20.02) поглянути по-новому на багато життєвих ситуацій. Це може повернути ваше життя в іншому напрямку. Стануть в нагоді ваші дипломатичні таланти. Завдяки їм ви зможете помирити тих, хто у сварці, допомогти близьким людям порозумітися один з одним.

У Риб (21.02 – 20.03) не виключені важкі ситуації. Оптимістичний погляд життя допоможе вийти з них. Не виключено, що допоможуть старі знайомі, друзі, які й насамперед не раз вас підтримували. Приводи до розбіжностей навряд чи виникнуть. Це вдалий день для того, щоб розпочинати навчання. Ви миттєво запам’ятовуєте те, що може стати в нагоді, нічого не втрачаєте, робите правильні висновки.

You cannot copy content of this page