Гороскоп на 8, 9 10 березня: Овнів чекає успіх, а Близнюків робочі проблеми

Овен

Дні підходить для виконання важливої ​​справи, тому не шкодуйте сил. Варто перевірити і зміцнити здоров’я. Ще краще буде, якщо ви навчитеся ігнорувати недоліки близьких і неминучі проблеми на роботі.

Телець

В ці дні настрій підніметься. Це сприятливий час, коли все складається для вас найсприятливішим чином. Довірся долі, вір любові. Сприятливий час для романтичних побачень і знайомств.

Близнюки

У ці дні не варто братися за важливі справи, вирішення робочих проблем – вони можуть виявитися нерозв’язними. Відкладіть до понеділка. Подаруйте вечір своїй половинці.

Рак 

В ці три дні на вас чекають корисні розмови, ви почуєте цінні поради – обов’язково скористайтеся ними, навіть якщо ваші особисті амбіції наказують нехтувати ними. Будьте уважні навіть до випадкового прослуховування.

Лев

Час підходить для вирішення фінансових проблем, пошуку додаткового заробітку. Хороший час для націлювання на ворогів. Будьте уважніше до своєї половинки – знайдіть можливість зробити подарунок.

Діва

Період чудово підходить для рішучого вирішення незавершених справ. Не бійтеся ризикувати – у вас все вийде. Ну а якщо щось не вийде, то відкладіть на завтра.

Терези

Хоча період вдалий, коли можна розраховувати на успіх, не проявляйте ініціативи і не починайте нічого нового. Робіть тільки те, що приходить само собою або було підготовлено заздалегідь. Можливі таємні романтичні стосунки.

Скорпіон

У ці дні вчіться на помилках друзів, прислухайтеся до їхніх порад. Гарна нагода запросити друзів на толоку або шукати через них захисту.

Стрілець

Варто зосередитися, забути про втому і залагодити відкладену чи невдалу справу. Перша половина дня непогана для розмови з шеф-кухарем. Отримані пропозиції варті розгляду.

Козеріг

У представників цього  знаку в наступні три дні благополучно вирішуються старі проблеми. Ваша популярність, авторитет знову зростає. Це гарна можливість шукати більш підходяще місце роботи або поговорити з поточним роботодавцем про покращення умов.

Водолій

Ви втомитеся в ці дні, якщо не вмієте відокремити головні справи від другорядних, потрібні розмови від порожніх. До п’ятниці хвилин варто вирішити важливі робочі питання. До речі, не час ревнувати, звинувачувати кохану людину.

Риби

Для Риб настає час доленосних змін. Сатурн входить у ваш знак, вимагаючи дисципліни, зосередженості, зречення, мовчання. Наберіться терпіння – воно дуже знадобиться. Ну а в цей час намагайтеся виховувати гармонійні стосунки з другою половинкою.

You cannot copy content of this page