Гороскоп на 8 березня: кому цей святковий день принесе подарунки та усмішки, а кому гіркі сльози

Овен

У середу варто якомога менше планувати. Зосередьте свої зусилля на тому, щоб завершити всю важливу роботу та виконати невиконані обіцянки. Не відмовляй нікому в допомозі. Проведіть вечір зі своєю другою половинкою. Можливе перспективне романтичне знайомство.

Телець

Середа прохолодна – є можливість легко вирішити попередні труднощі. Це вдалий час не тільки для важливих справ, але і для душевних справ.

Близнюки

У середу приділіть більше уваги волі сім’ї – тільки після цього справам і інтересам кухаря і колег. На вас чекає веселий вечір. Романтична пригода не за горами…

Рак

У середу будьте більш гнучкими, доброзичливими – тоді ви досягнете дійсно великих результатів. Проведіть вечір із сім’єю. До речі, сьогодні буде вдалим моментом купити те, про що ви давно мріяли.

Лев

Середа обіцяє вигоду і сприятливий час для ділових домовленостей. Також бажано обговорити з керівництвом свою зарплату. Вечір сприятливий для відвідин старих друзів.

Діва

Середа – сприятливий час для лідерів. Важливо буде діяти енергійно, але не агресивно. Вечір хороший для відвідування кафе, ресторану. Це також буде гарний час, щоб зробити подарунок.

Терези

У середу займайтеся лише найнеобхіднішою справою, не відмовляйтеся від помічників. До речі, ввечері припливе нова енергія – буде добре для романтичних побачень чи інших важливих зустрічей.

Скорпіон

Середа вдала для спілкування, важливих зустрічей – можливі нові прикольні знайомства і хороші зміни. Прийняти отримані пропозиції. Вечір ідеально підходить для невеликого сімейного свята.

Стрілець

У середу вирішуйте старі професійні проблеми. Ви досягнете успіху, якщо забезпечите прихильність команди. Ну а вечір вдасться в організації дружньої вечірки – запросіть друзів, яких давно не бачили.

Козеріг

Середа — сприятливий день: вам вистачить розуму розібратися з заплутаними питаннями. Вечір підходить для відвідування батьків або колишніх колег.

Водолій

Середа підходить для вирішення справ, пов’язаних з податками, аліментами, страхуванням, спадщиною. Вечір сприятливий для проживання.

Риби

У середу важливо зміцнити зв’язки з союзниками, однодумцями і чоловіком – ви неодноразово будете відчувати потребу в їх підтримці під час боротьби. Вечір сприятливий для ворожінь, передбачень з текстів.

You cannot copy content of this page