Гороскоп на 8 серпня: Тельців чекають труднощі, а Водоліям зірки рекомендують відпочинок

Овен

Неприємні новини виведуть з рівноваги, спричинять різку зміну настрою або навіть проблеми зі здоров’ям. Що б не відбувалося, не опускайте руки. У найважливіших справах проблем не виникне, але прикрі промахи в дрібницях неабияк дратуватимуть.

Телець

Пам’ятайте: розпочинати будь-які активні дії можна лише після того, як складено план дій, обдумані всі деталі, зважені «за» та «проти». Поспішати не можна! Ваша віра у власний успіх, звичайно, похвальна, але доводиться визнати, що сьогодні зірки не на вашому боці — а це означає, що ймовірність труднощів дуже велика.

Близнюки

Вдалий день для того, щоб ще раз обміркувати свої плани на майбутнє: ви напевно дійдете висновку, що дещо можна було б і змінити. Дуже добре проходять ділові переговори, особливо з жінками: їх ви розумієте з півслова та переконуєте у своїй правоті за лічені хвилини.

Рак

Будьте рішучими – цей день більше підходить для активних дій, ніж для довгих роздумів. Протягом дня проявляються ті риси вашого характеру, про які інші навіть не здогадувалися, не дивно, що оточуючі будуть здивовані, а деякі – зачаровані. Можливі корисні знайомства, багато Раків отримують цікаві ділові пропозиції.

Лев

День пройде непогано, якщо ви самі не наробите помилок через неуважність та необачність. Небажано працювати із важливими документами, розпоряджатися великими грошима (особливо чужими), підписувати довгострокові договори. Зате для роботи, пов’язаної із спілкуванням, день підходить просто чудово. Ви здатні завоювати симпатію будь-якої, навіть самої непохитної людини.

Діва

День складеться дуже вдало. Він якнайкраще підходить для зустрічей з потенційними діловими партнерами та роботодавцями, пошуку союзників та однодумців. Ймовірно початок службового роману, який принесе багато радощів.

Терези

Ранок вимагає обережності, у цей складний період багато представників знаку потрапляють у незручні та неприємні ситуації. Ваша щирість засмучує, а часом і дратує оточуючих, спроби розібратися в непорозуміннях виявляються невдалими. В цей час варто обмежити будь-які контакти.

Скорпіон

Заздалегідь попередьте своїх ворогів, що сьогодні у вас на шляху краще не стояти. Дістанеться кожному, хто спробує завадити вам досягти мети. Ви не тільки легко знаходите союзників, але й уміло використовуєте громадську думку у своїх інтересах. Треба зазначити, що іноді йдуть інтриги та маніпуляції – викрито вони не будуть.

Стрілець

Менше ризику, більше обережності – простий рецепт, що дозволяє уникнути труднощів та проблем у цей складний день. Нехай зірки не на вашому боці, але ви здатні подбати про себе! Не кидайте почате, намагайтеся доводити всі справи до кінця, навіть якщо це буде важко.

Козеріг

Перша половина дня складається дуже вдало. Ви досягаєте чудових результатів у всіх справах, за які беретеся, знаходите чимало приводів для радості. Козерогів-батьків порадують новини щодо дітей. Можливе отримання несподіваних запрошень, яких не варто відмовлятися.

Водолій

Потрібно відпочити, день пов’язаний із зниженням життєвого потенціалу, тож складні та стомлюючі справи краще відкласти. Рекомендується також відмовитись від відвідування багатолюдних зборів. Багато можливостей цього дня пов’язані із серйозними енергетичними витратами, вибирайте тільки те, що вам дійсно під силу.

Риби

Займіться домашніми справами, перекладіть полицю, відкладіть зайве, що вам більше не знагодиться. Навіть можна затіяти невеличкий ремонт. Зірки пророкують, що події цього дня сприяють зміцненню сімейних зв’язків та налагодженню стосунків із родичами.

You cannot copy content of this page