Гороскоп на 8 та 9 квітня: Як максимально продуктивно провести вихідні для всіх знаків

Гороскоп на 8 та 9 квітня.

Овен

Овнам цього вікенду потрібно переключитися з роботи і провести якнайбільше часу в домашніх справах. Проведіть генеральне прибирання, зробіть невеликий ремонт, переставте меблі або оновіть нарешті застарілу побутову техніку.

Телець

Тельці найкращі ліки від весняної хандри в ці два дні — поїздка за новими враженнями. З’їздіть із сім’єю за місто, сходіть у парк розваг або на екскурсію, пограйте боулінг або покатайтеся на велосипедах.

Близнюки

Близнюкам у суботу та неділю потрібно діяти планомірно та послідовно — і тоді все буде чудово. Зіпсувати ці дні може тільки ваш поспіх. Найсприятливіший варіант відпочинку для вас – з рідними чи друзями на свіжому повітрі.

Рак

Ракам цього вікенду треба чинити так, як підказує внутрішній голос. Сміливо відмовляйтеся від раніше складеного розкладу, різко змінюйте плани. Інтуїція допоможе вам уникнути багатьох проблем та непотрібних витрат.

Лев

Левам у ці дні потрібно ясно оцінювати свої можливості і в жодному разі не планувати енергетично затратні та важко здійсненні варіанти відпочинку. Якщо дасте занадто велике навантаження або вплутаєтеся в те, що вам не під силу, то неминуче зіпсуєте собі вихідні.

Діва

Дівам краще розділити вікенд на дві частини: активну і спокійну. Субота ідеально підійде для душевної розмови зі старими друзями. Зустріч подарує масу позитивних емоцій, адже вам є що згадати та обговорити. А неділю присвятіть родині та домашнім турботам.

Терези

У Терезів у другий квітневий вікенд зашкалить активність. Щоб не витратити енергію, що б’є ключем, марно, направте її в правильне русло: займіться спортом, приберіть зимові речі, сходіть в салон краси або вирушайте в дводенну подорож.

Скорпіон

У Скорпіонів у суботу і неділю очікується різкий приплив сил. Однак у цьому є особливість — зросте й конфліктність. Щоб не стати фігурантом скандальної історії, не вплутуйтесь в будь-які словесні суперечки або з’ясування стосунків.

Стрілець

Стрільцям у ці вихідні під силу будь-яка активність. Найбільш сприятливі поїздки, шопінг, розваги, спорт тощо. Порадують і дорогі придбання, чи це предмети гардеробу, гаджети чи побутова техніка.

Козеріг

Козерогам у другий квітневий вікенд потрібно викинути з голови всі робочі справи, відключити соцмережі та провести ці дні максимально спокійно. Не беріться за важкі справи, більше відпочивайте, відсипайтеся та гуляйте на свіжому весняному повітрі.

Водолій

У Водоліїв субота та неділя — чудовий час для шопінгу. Вирушайте до торгового центру та капітально оновіть свій весняний гардероб. Новий якісний одяг та взуття подарує вам чудовий настрій і буде довгий час служити вірою та правдою.

Риби

Рибам сприятливо присвятити другий квітневий вікенд собі. Відкладіть усі раніше заплановані справи та займіться улюбленими справами. Це можуть бути як заняття спортом чи перегляд фільмів, так і похід до салону краси чи культурного заходу.

You cannot copy content of this page