Гороскоп на 8 вересня: Дів чекає кохання, а Раків – додатковий дохід

П’ятниця, 8 вересня, стане днем легких перемог. Можна відкинути убік усі плани, тому що все складатиметься позитивно само собою.

Для Овнів (21.03 – 20.04) п’ятниця стане часом роздумів про життя. Однак не прагніть кидатися у вир з головою — міняти роботу чи розривати стосунки з другою половинкою. Ваш нестабільний стан незабаром зміниться почуттям задоволення від життя.

Тельці (21.04 — 20.05) чекають приємного дня, зіпсувати його може лише ваша нетерпимість до людей. Остерігайтеся необдуманих слів щодо ваших близьких. Дратівливість може спричинити сімейний конфлікт.

Близнюки (21.05 — 21.06) виявлять, що їм доведеться вирішити відразу кілька проблем — це буде як побутовий клопіт, так і ситуація у взаєминах. Зосередитись на головному допоможуть інтуїція, крім того, відчутну допомогу вам можуть надати друзі.

Раки (22.06 – 22.07) можуть з користю провести першу половину дня, вирішуючи фінансові та майнові питання. Деякі представники знаку знайдуть додаткове джерело прибутків. Але остерігайтеся змішувати ділові та особисті стосунки: це не приведе ні до чого доброго.

Леви (23.07 – 23.08) виявлять, що в їхньому оточенні з’явилися нові, надійні союзники. День вдалий для знайомств і ділових переговорів. Сьогодні постарайтеся більше приділити уваги коханій людині і не скупіться на компліменти та похвали. У відповідь партнер порадує вас і на словах, і у дії. На самотніх Левів чекає непросте спілкування з потенційним партнером, яке зрештою призведе до спалаху взаємного інтересу.

У Дів (24.08 – 23.09) велика ймовірність початку дружніх чи романтичних історій. Першу половину дня представникам цього знаку зодіаку краще присвятити собі, а вечір підходить для відпочинку та розваг. Приємно відвідати друзів або запросити їх до себе. Якщо ви задумали провести вечірку, то на вас чекає успіх у цій справі.

У Терезів (24.09 – 23.10) сприятливий день для спілкування. Неважко буде знайти помічників та однодумців, домовитися про спільні дії з новими знайомими. Ваші ідеї надихають багатьох, та й особиста чарівність навряд чи когось залишить байдужим.

Скорпіонів (24.10 — 22.11) чекає день приємних зустрічей та цікавих розмов. Він підходить для того, щоб обговорювати плани на майбутнє, а також будь-які питання щодо спільних дій та співпраці. Не виключено, що ви знайдете союзників, підтримка яких відкриє нові можливості.

Стрільці (23.11 – 21.12) досягнуть успіху у справах, які довго відкладали. Крім того, день підходить для спілкування у неформальній обстановці. Буде багато жартів та веселощів, але це не завадить конструктивному обговоренню серйозних питань. Вам легко відчути настрій співрозмовника, знайти підхід навіть до тих, хто налаштований не дуже дружелюбно.

Козерогів (22.12 — 20.01) відвідають нові ідеї, але для їх втілення енергії буде небагато. Відновити сили допоможе спілкування із природою. Не виключено, що для деяких Козерогів день буде емоційно напруженим. Зірки підказують, що вам не варто наполягати на своїй думці та перевіряти ступінь терпіння коханої людини. Самотні Козероги будуть насолоджуватися спілкуванням з різними людьми.

Водолії (21.01 — 20.02) цього дня виявлять цілеспрямованість та наполегливість. Однак багатьом це не подобатиметься, що, можливо, призведе до конфлікту. День буде сприятливий для фізичних навантажень, адже ви не може без них. Вдалим рішенням буде похід до тренажерної зали. Легкі вправи підуть на користь нервовій системі.

Рибам (21.02 — 20.03) важко уникнути розбіжностей на початку дня. Імовірні суперечки навіть з тими, з ким ви раніше добре ладнали. У п’ятницю варто зосередитися на справах, в яких все залежить тільки від вас: так буде набагато більше шансів досягти успіху. Крім того, день буде вдалим для далеких поїздок.

You cannot copy content of this page