Гороскоп на 9 березня: Раків чекає цікава робота, Левів – гроші

Овен

Ви не будете схильні до подвигів на роботі. Отже, якщо у вас є можливість відпочити, варто нею скористатися – ви все одно не найкращий працівник сьогодні, і відпочити точно не завадить.

Телець

Вам буде важко увійти в звичний ритм, але якщо вам це вдасться, то день буде дуже продуктивним. Варто поспілкуватися з цікавими людьми. Велика ймовірність завести не тільки цікаві, але й корисні знайомства.

Близнюки

Будеш дотримуватися правила: «Робота не вовк, в ліс не втече!». Важко буде як почати, так і завершити. Швидше за все, ви придумаєте привід відкласти на пару днів те, що потрібно зробити сьогодні. Таке рішення буде правильним.

Рак

Надмірне захоплення роботою нікому особливої ​​користі не принесе, тому краще присвятити день собі і по можливості не братися за великі та відповідальні справи. Краще просто розслабитися, ніж зробити купу помилок.

Лев

Ідеї ​​збагачення, які спадають на думку, швидше за все, нагадують фантастичні мрії – дуже далекі від того, що диктує реальність. Краще відпочити або помедитувати, ніж намагатися реалізувати свої ідеї.

Діва

Ви зможете проявити всі свої приховані таланти, швидко і якісно впоратися з величезним обсягом роботи. Якщо ситуація не вимагає від вас роботи з усіх сил, день пройде спокійно.

Терези

Ви ризикуєте щось втратити. Це може бути не тільки зникла ручка або втрачені документи, а й набагато серйозніші речі – втрачена вигода або репутація. Щоб уникнути неприємностей, потрібно бути зосередженим і уважним.

Скорпіон

Можливі будь-які сюрпризи, все буде розгортатися непередбачувано. Люди, яких ви зустрінете, питання, які вам доведеться вирішити, ситуація, з якою ви зіткнетеся, навряд чи будуть пов’язані з тим, що ви планували заздалегідь.

Стрілець

Ви можете зіткнутися з поверховістю і неуважністю оточуючих. Навряд чи вам вдасться змінити ситуацію і відговорити когось. Ви можете контролювати лише те, за що несете особисту відповідальність.

Козеріг

Час буде працювати проти вас: ви будете кудись запізнюватися цілий день. Таке відчуття, що ти біжиш, але не встигаєш. Причина проста – власна неорганізованість і імпульсивність. Такий сьогодні день.

Водолій

У суперечках може народитися все, що завгодно, крім істини. Навколишні будуть провокувати вас на якусь дискусію, але не варто піддаватися цьому пориву. Набагато краще направити свою величезну енергію на щось корисне і позитивне, і це принесе вам успіх.

Риба

Варто бути уважнішим і швидше: є ймовірність, що хтось із оточуючих перехопить у вас ініціативу. Рекомендується не розслаблятися і не здавати завойованих позицій. Потрібно готуватися відстоювати свої інтереси.

You cannot copy content of this page