Гороскоп на 9 квітня: настає час змін та випробування

Овен

Якщо бажання командувати і маніпулювати людьми не зникає до середини дня, то найрозумніше буде використати це, погравши в якусь комп’ютерну гру.

Мало шансів реалізувати свої командні нахили іншими способами.

Телець

Буде творчим, енергійним. Він навряд чи згадає, що таке нудьга, і будь-які його рішення будуть відрізнятися мудрістю і виваженістю. Ви зможете переконливо і красиво обґрунтувати будь-яку свою думку.

Близнюки

Ви ризикуєте втратити багато можливостей. Ключ до успіху простий: забудьте про деталі, зосередьтеся на чомусь дійсно важливому.

Рак

Доля надасть практично всі можливі шанси піднятися хоча б на одну сходинку в соціальній ієрархії.

Єдине, що можна порадити Раку, так це не втрачати контроль над емоціями і не захоплюватися азартними іграми.

Лев

Ви можете зануритися у вирішення сімейних проблем і вирішити їх буде набагато легше, ніж зазвичай. Якщо у вас є питання до близьких, варто відверто поговорити і все розібратися.

Діва

Вона захоче бути повноправною володаркою не тільки свого життя, але і своїх думок і планів: вона буде робити все по-своєму.

Може бути щедрим на поради іншим. У будь-якому випадку вона готова спокійно переносити будь-які розбіжності.

Терези

Усе, що стосується грошей і почуттів, буде господарем ситуації. Досить зберегти внутрішню рівновагу, і все складеться дуже позитивно.

Ви навіть можете поговорити зі своїм босом про ще одне підвищення.

Скорпіон

Легко може бути в центрі уваги. Ця увага буде дуже позитивною. Доля дарує чудову можливість для реалізації найвіддаленіших планів і мрій. Настав час взяти бика за роги.

Стрілець

Хтось обов’язково спробує маніпулювати, і зробить це настільки витончено, що Стрілець цього може навіть не помітити.

Якщо ви не хочете весь день танцювати під чужу дудку, варто більш критично ставитися до того, що говорять інші, і частіше вживати слово «ні».

Козеріг

Вам цілий день чогось не вистачатиме, захочеться чогось незвичайного. Реальність такого шансу не дасть, але придумати щось самостійно цілком реально. Але тільки в міру.

Водолій

Захочеться зробити щось потрібне і корисне. Крім того, ви не зможете встояти перед спокусою залучити інших, особливо свою родину. Рідні з розумінням сприймуть такі починання.

Риби

Події обіцяють розгортатися легко, без потрясінь. Ваша організація може здивувати не тільки оточуючих, а й вас самих. Чудовий день для здійснення якщо не всіх, то хоча б частини ваших планів.

You cannot copy content of this page