Гороскоп на 9 лютого: напружений день чекає на Левів, а Козероги матимуть приємні зустрічі

Овен

Вам здається, що все погано. Скільки б оточуючі не намагалися переконати вас у зворотному, це їм не вдасться. Впертість Овнів сьогодні проявляється у всій красі. Це і завадить вирішенню важливих для вас питань.

Телець

Вдалий день. З’являються нові ідеї, втілити які в життя вам допоможуть друзі. День підходить для поїздок, відвідування музеїв, а також сімейного відпочинку.

Близнюки

Небажано братися за справи, які вдасться сьогодні довести до кінця. Чим повільніше ви рухаєтеся до мети, тим вища ймовірність її досягнення. Поспіх у рішеннях та вчинках не призводить ні до чого доброго. Можливі незначні фінансові втрати.

Рак

Існує можливість стати центром якоїсь інтриги, вас можуть використовувати як джерело інформації. Для того, щоб не стати маріонеткою, порівняйте різні думки, факти та розгляньте альтернативи. Ви легко зможете отримати додаткову інформацію.

Лев

Для вас день буде напружений. У вас багато справ на роботі та вдома. На щастя, ви можете сподіватися на підтримку друзів. Найбільш значну допомогу буде отримано від жінок. Можна будувати та обговорювати плани на майбутнє, вони напевно будуть успішно реалізовані.

Діва

Перша половина дня складається не вдало, і це багато в чому ваша вина. Занадто різко ви реагуєте на будь-які дрібниці, швидко приймаєте до серця дрібні непорозуміння. Небажано обговорювати важливі питання, зустрічатися з керівництвом та впливовими особами.

Терези

Робота цього дня дається вам важко. Найрозумніше було б знизити ділову активність і присвятити день відпочинку. Небажано робити покупки, займатися стомлюючою роботою вдома.

Скорпіон

Сприятливий день у багатьох відношеннях. Вдається, нарешті, довести до кінця складну і важливу справу, якій ви присвятили чимало сил. Можливе значне покращення фінансового стану, ви отримаєте премію, чи вам повернуть борг.

Стрілець

Збільшується професійне навантаження, багато завдань вам доведеться вирішувати самостійно. Можуть виникнути суперечності з керівництвом, здається, що вас недооцінюють, ваших успіхів не помічають. Деякі представники знаку замисляться про зміну роботи.

Козеріг

День порадує приємними зустрічами та захоплюючими бесідами. У невимушеній обстановці можна обговорити питання, які стосуються бізнесу чи кар’єри, вам дадуть хороші поради або зроблять привабливі пропозиції.

Водолій

Цей день добре підходить для вирішення майнових питань. Вам дивним чином вдається врахувати абсолютно все – навіть те, чого інші зовсім не помічають. Оточуючі просто наслідують ваш приклад, інші ж спочатку дивуються вашій мудрості, а потім починають заздрити.

Риби

Спокійно продовжуйте розпочате напередодні, не піддавайтесь на провокації. Не варто братися за нові справи, намагатися досягти великих успіхів у тих областях, де ви ще не випробували своїх сил.

Риби не навчаються на чужих помилках, набивають власні гулі, але це виявляється корисним.

You cannot copy content of this page