Гороскоп на березень: кого зі знаків Зодіаку чекає запаморочливий місяць і круті повороти долі

Овен

На початку місяця ідеально було б на кілька днів закритися від світу, побути в тиші, бажано на природі, тому що не буде потреби з’ясовувати стосунки.

Якщо вам доведеться працювати, не беріться за щось нове, важке, незвідане. Нічого не міняйте, все перевіряйте.

Пориньте в робочу суєту, займіться чимось значущим тільки з четверга. Друга половина місяця підходить для робочих зустрічей, розмов з керівництвом, партнерами по роботі.

Займайтеся найважливішими справами, вирішуйте фінансові проблеми. Ви будете чарівні, тому легко домовитеся про важливе для вас питання.

На любовному фронті теж не виникне труднощів: ви чарівним чином привернете увагу протилежної статі. Кінець місяця сприятливий для відновлення старих любовних стосунків.

Телець

З приходом весни ви захочете змін, але вони не будуть багатообіцяючими. Несприятливий час для важливих угод і домовленостей.

Менше слухайте не важливих для вас людей. Не робіть нічого нового і важливого у березні – це таємничий час, коли можливі дивні, незрозумілі події, які можуть ще більше заплутати все.

Не проявляйте ініціативу, відкладіть управління справами, прийняття більш важливих рішень до кінця місяця.

Близнюки

Для Близнюків почався напружений час, коли доведеться відмовитися від усього, що заважає рухатися вперед.

Тільки не беріться відразу за справи: для вас починається досить несприятливий рік, коли можна безпечно займатися лише тим, що добре знаєте. Тому без експериментів!

Постарайтеся закінчити важливі переговори в першій половині місяця. У березні ви відновитеся – цей час чудово підходить для дружнього спілкування та нових знайомств.

Також варто взятися за відкладені відповідальні справи, також сприятливо прийняти важливі кар’єрні рішення.

Рак

У перший місяць весни важливо не переоцінити свої можливості. Ситуація може здатися кращою, ніж вона є насправді. Не плануйте нічого важливого на другий тиждень місяця – ваші надії не виправдаються.

Більш важливі справи відкладіть на кінець місяця або навіть на середину наступного тижня – це буде найбільш вдалий час.

Наприкінці місяця вам захочеться відчути щось нове, нестримне. Можливо, варто побувати з чоловіком у маловідомих місцях або відремонтувати будинок?

Лев

На початку тижня ви зрозумієте, що втомилися від нескінченних домашніх справ і обов’язків, тому будете готові до бунту. І він нічого не вирішить.

Змінити щось на краще ви зможете лише в кінці місяця, а якщо не вийде, то спокійно відкладіть претензії (до долі, чоловіка, коханої людини) до кінця місяця.

Початок місяця важливий для діяльності – варто погоджуватися на отримані пропозиції, особливо якщо вони стосуються співпраці. Хороший час для угод і планування сімейного бюджету.

Діва

Намагайтеся почути, що говорить вам друга половинка. Якщо партнер погодиться, найближчим часом можна взятися за сміливі ідеї. Щоправда, не на початку місяця, а краще в другий тиждень, де не очікується перешкод та інших незручностей.

Середина та кінець місяця будуть чудовими для того, щоб взятися за відповідальні справи, почати щось нове. Ці дні підійдуть для того, щоб поговорити з шефом, запропонувати йому свої ідеї, зустрітися з партнерами, підписати угоду, новий трудовий договір.

Останній тиждень березня – сприятливий для переговорів: ви знайдете мудрий компроміс. Також приділіть більше уваги своїй парі – це надзвичайно романтичний час.

Терези

Перші дні березня – важкі дні, коли достатньо однієї маленької помилки і все виходить навпаки. Тому не плануйте занадто багато, тому що в останній момент вам, можливо, доведеться зробити щось зовсім інше.

Будьте уважнішими до свого здоров’я, не беріться за небезпечну, важку роботу. Починати реконструкцію свого будинку – не дуже гарна ідея.

Вас чекає підтримка – вдасться домовитися про суперечливе питання, знайти вихід із скрутної ситуації. Правда, не дійте самостійно – покладайтеся на допомогу оточуючих.

Це чудовий час для щирих розмов з другою половинкою. Якщо ви давно одружені, то місяць буде більш вдалим для відвертої розмови.

Скорпіон

Не все буде так красиво, як хочеться. Не обманюйте себе, особливо коли ви закохані. Початок місяця буде оманливим, невідповідним не тільки для романтичного знайомства чи з’ясування стосунків, а й для вирішення важливої ​​ділової справи.

Останні дні березня більш сприятливі для пошуку додаткового заробітку або нової роботи, переговорів з роботодавцем і домовленостей. Правда, середина наступного місяця буде для цього ще кращою.

Доречно буде розпочати курс оздоровлення чи лікування, ремонту житла. Пора надзвичайно сприятлива для романтичних побачень і знайомств – вони будуть багатообіцяючими.

Стрілець

Не втрачайте терпіння на початку місяця, і ви будете гідно винагороджені – близькі неодмінно оцінять вашу відданість родині. У другій половині місяця у ваших стосунках відбудуться хороші зміни.

Пропозиції або допомогу, отримані в цей час, слід прийняти, а наданих порад слід прислухатися. Також приділіть більше уваги господарству та здоров’ю.

Останній тиждень березнят сприятливий для різноманітних зустрічей, домовленостей, встановлення та зміцнення ділових і дружніх стосунків.

Козеріг

Перша половина місяця не надто весела – можливо, вам доведеться зайнятися чимось, чим зовсім не хотілося б, що псує настрій і стосунки з дітьми, родичами, батьками. Є загроза труднощів через спонтанні проблеми вдома.

На роботі також можуть виникнути непередбачені неприємності. Що б не трапилося, не поспішайте приймати якісь рішення – відкладіть це день, аби все добре обдумати, а ще краще на наступний тиждень, який буде для вас дуже важливим, навіть доленосним.

В середині березня на вас чекають приємні новини та веселі зустрічі. Ви оговтаєтеся від хвилювань, пережитих на початку року.

Візьміться за щось нове, важливе – ви не тільки пожнете плоди, але й заслужите особисте визнання.

Водолій

На початку місяця намагайтеся зберігати спокій і поміркованість. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу – час краще почути себе. Оточуючі, друзі не завжди праві, вони можуть ввести вас в оману.

Тільки середина місяця підходить для активної діяльності, вирішення важливих справ і різноманітних зустрічей.

На останній тиждень березня не плануйте нічого складного – ці дні варто провести вдома, відпочиваючи. Ви будете сповнені оптимізму. Це час, коли в голову приходять неординарні ідеї та з’являються розуміючі люди.

Риби

Ви будете сповнені енергії, впевненості в собі і сміливих ідей, але на початку березня ви не дбаєте про справи, особливо про гроші і майно. Не витрачайтеся на дорогі речі, не інвестуйте. Не будьте довірливими, уникайте нових знайомих і незнайомих людей.

Кінець березня буде корисний, підходить для вирішення фінансових проблем. Також час сприятливий для романтичних побачень.

Було б корисно подбати про безпеку свого автомобіля та будинку. Це чудовий час для того, щоб встановити сигналізацію, укласти договір страхування, купити щось цінне для свого житла.

You cannot copy content of this page