Гороскоп на березень, квітень і травень: для кого ця весна стане фантастично щасливою

Овен

Овнам необхідно насамперед пам’ятати про очищення своєї аури. Потрібно притягувати добрих людей і відштовхувати поганих, а не навпаки, тому важливо робити своє біополе привабливішим для оточуючих.

Також Овнам можна розпочати цикл фізичних вправ. Якщо ці люди сидітимуть на місці лінуватись, то можуть перегоріти внутрішньо. Важливо виплескувати негативні емоції за допомогою спорту та навантажень.

Для цього підійдуть навіть пробіжки, поїздки велосипедом, а також домашні тренування. Наприкінці тижня можна побалувати себе чимось смачним.

Телець

Настав час оновлення, причому як внутрішнього, так і зовнішнього. Цей час буде дуже сприятливим для зміни іміджу, купівлі нових речей, але через слабкого Меркурія краще обмежитися мінімальними витратами.

Велика ймовірність в цей період також зустріти людину, яка буде пов’язана з Тельцями кармою.

На роботі можливі не найприємніші зміни, які в майбутньому обернуться перемогами. Розраховувати на появу нових ідей зараз безглуздо, тож у роботі краще сфокусуватися на вирішенні нагальних проблем.

Близнюки

Наразі ймовірність отримання премій та підвищення на посаді найменша, оскільки Меркурій дуже слабкий. Це означає, що протягом весни краще не просувати свої ідеї і не витрачати занадто багато сил і енергії на роботу в надії догодити начальству.

Цей час чудово підходить для відпочинку, а також спокійних домашніх справ. У складні дні, та й просто кожен день загалом краще користуватися шепітками на ранкову каву для бадьорості та успіхів у справах.

Усім, хто перебуває у стосунках та у шлюбі, бажано подумати про те, щоб разом із другою половинкою на вихідних зайнятися чимось цікавим.

Рак

Раки відносяться до найщиріших людей за Знаком Зодіаку, але навесні Меркурій може змусити їх збрехати або приховати якусь інформацію.

Якщо це не принесе нікому болю, то на кармі та вдачі ця маленька брехня ніяк не позначиться. Зірки кажуть, що можливі зустрічі з далекими родичами.

Корисно буде зустрічатися з найкращими і найближчими друзями. Цей час досить погано підходить для навчання та вбирання нової інформації, тому краще зосередитися на чомусь іншому.

Лев

Правильне харчування у цей час – це запорука гарного самопочуття та основа гарного настрою. Ніякого фаст-фуду, меншого за солодкого, смаженого — ось основні правила на цей час.

У цей період важливо вирішити всі найнагальніші справи та проблеми якнайшвидше. Левам не варто дозволяти комусь чи чомусь відволікати їх від роботи, бізнесу, справ. Зміцнення здоров’я — найголовніша мета та завдання на ці сім днів. Це дуже важливо для майбутніх успіхів.

Діва

Дівам потрібно постаратися стримувати потік поганих думок, який може побудувати між ними та їхньою другою половинкою непереборну стіну. Сварки у цей час будуть дуже руйнівними.

Діви вміють ставити себе на місце іншої людини. Потрібно скористатися цією навичкою, щоб зберегти стабільність.

Щоб уникнути серйозних витрат, не варто бездумно відвідувати магазини та заходити на сайти інтернет-майданчиків для продажу. У роботі можлива передчасна втома.

Терези

В ці три місяці можливі непередбачені витрати, тож важливо бути уважними. Ще астролог відзначає можливе загострення проблем у роботі та бізнесі.

В цей час не варто займатися рішенням юридичних негараздів. Потрібно витрачати енергію на правильні речі. Усім, хто має дітей, бажано більше часу присвячувати їм. Решті Терезів можна сфокусуватися на духовних практиках, молитвах.

Скорпіон

В цей час небесні світила висвітлять усі найголовніші вразливі точки Скорпіонів, але ці люди з високою ймовірністю зможуть упоратися з усіма труднощами на дорозі.

Навесні високий ризик захворіти та відчути занепад сил. Бажано стежити за своїм здоров’ям, тепло одягатися і менше займатися екстремальними видами спорту.

Сильні навантаження на тіло можуть призвести до травмування. У любовній сфері представникам цього Знаку Зодіаку не варто не пливти за течією. Потрібно брати ситуацію у свої руки, бо інакше досягти успіхів не вдасться.

Стрілець

Стрільцям варто йти назустріч коханим людям та друзям. Важливо перестати ображатися надто довго і не боятися виявляти гнучкість та дипломатичність у будь-яких стосунках. Це допоможе знайти любов, знайти успіх у бізнесі та знайти нових духовних наставників.

Також період добрий для підвищення мудрості. Краще дати більше свободи своїй дитині, другій половинці. Стрільцям краще поки відмовитися від прийняття серйозних рішень і від виконання важких завдань.

Козеріг

Зараз необхідно пам’ятати, що навіть найменші помилки здатні зруйнувати все, що Козероги будували тижнями, місяцями чи роками.

Можна на певний час відкласти поки що справи, зайнявшись чимось цікавішим і спокійнішим. Цей тиждень не підходить для зміни обстановки, мандрівок, великих покупок. Щодо здоров’я, то в цій сфері важливо зберігати максимальну пильність.

Водолій

Водоліям варто тримати вухо гостро і дивитися в обоє. У роботі можливі порушення планів, причому через якісь дрібниці. Важливо дотримуватися власних моральних підвалин і бути собою.

Це буде корисно не лише у справах, а й у амурній сфері. Інтуїція Водоліїв опиниться під загрозою тотального зникнення.

Астрологи кажуть, що зараз поки що не варто надто затято відстоювати свою позицію. Сварки та негатив нікому не потрібні.

Риби

Люди цього Знаку можуть посваритися з другою половинкою через фінанси. Краще поки що не говорити на цю тему. У роботі та бізнесі активність слід тимчасово знизити. Краще поки що сфокусуватися на поліпшенні самопочуття.

Важливо покладатися на життєвий досвід та мудрість у роботі, бізнесі та справах. Астрологи радять обережно водити автомобіль, не порушуючи правил техніки безпеки та правил дорожнього руху. Також багатьом Рибам очікується візиту далеких родичів.

You cannot copy content of this page