Гороскоп на березень від Анжели Перл: для кого місяць стане найщасливішим

Овен

Овни в березні зможуть розкрити свій потенціал, попрощатися з усім, що їх гнітить, здобути щастя і спрямувати енергію в потрібне русло.

Після Повного місяця в 6 секторі здоров’я буде простіше прощатися зі шкідливими звичками, змінювати графік, налагоджувати справи та комунікації.

Наступний важливий період — Молодий місяць 21 березня, коли Овни зможуть розпочати новий цикл життя, перейти на високооплачувану посаду, а також знайти однодумців для розвитку бізнесу.

Телець

На Тельців чекає активний і насичений місяць. Астролог рекомендує більше спілкуватися, знаходити друзів за інтересами та розвивати свої таланти.

Після Повного місяця 7 березня, який пройде в 5 секторі кохання, Тельці зможуть налагодити стосунки з близькими, а самотні серця зустріти свою половинку.

Новий етап розпочнеться після Молодика 21 березня, коли представники Знаку зможуть попрацювати над собою, відкрити сплячі таланти. Астролог рекомендує звертати увагу на знаки долі, щоб не упустити свого успіху.

Близнюки

Близнюків чекає насичений на події місяць, а отже потрібно заздалегідь скласти план дій і обов’язково виділити головні цілі. Їхнє досягнення допоможе піднятися на новий рівень успіху та зміцнити свої позиції.

Важливою подією буде Повний місяць. Він пройде 7 березня у 4 секторі, висвітить усе те, що відбувається в сім’ї, і Близнюки зможуть набути гармонії.

Молодий місяць 21 березня відкриє новий розділ життя, коли представники Знаку зможуть знайти нові джерела доходу та поправити матеріальне становище .

Рак

У березні 2023 року Раки зможуть здобути своє щастя та досягти поставлених завдань. Насичений на події місяць не можна проводити пасивно, якщо йдеться про розширення кордонів.

Повний місяць 7 березня в 3 секторі обіцяє переїзди, поїздки, зустрічі з родичами та переговори. А після Молодого місяця 21 березня, який пройде в 10 секторі, представники Знаку зможуть розпочати новий розділ свого життя, здобути впевненість і з легкістю отримати все те, що наповнює щастям та благополуччям.

Лев

Переломний місяць чекає на Левів завдяки впливу марсу. Енергетика планети допоможе обійти стороною проблеми та залишити у минулому негаразди. Повний місяць 7 березня пройде у 2 секторі фінансів, висвітить головні завдання, виконання яких призведе представників Знаку до грошового благополуччя.

Після Молодика 21 березня, який буде в 9 секторі, розпочнеться новий етап життя. Його важливо розпочати з розвитку, здобуття додаткових навичок, заробляння відмінної репутації та набуття однодумців.

Діва

Дів чекає прекрасний та насичений на події місяць. Енергетика планет стимулюватиме нові звершення, отже, розпочати березень важливо з планування. Завдяки йому вдасться визначитися з пріоритетами і не проґавити нічого важливого.

7 березня, коли буде Повня, Діви зможуть ухвалити важливі рішення, змінювати своє життя і залишати в минулому образи та невдачі. Після Молодого місяця 21 березня настав час вирішувати питання, пов’язані з фінансами, щоб звільнитися від боргів і здобути незалежність.

Терези

Березень буде часом наведення мостів і часом романтичних стосунків. Терези зможуть знайти своє щастя, налагодити стосунки з близькими та залишити позаду сварки.

Успіх чекає представників Знаку і в діловому середовищі: у березні надходитиме безліч пропозицій, серед яких важливо знайти те, що дійсно допоможе досягти нових успіхів.

Повний місяць 7 березня в секторі завершення додасть сил для того, щоб зачинити двері минулого. 21 березня після Молодика в 7 будинку настане час публічних виступів та нового досвіду.

Скорпіон

На Скорпіонів чекає прекрасний місяць, коли можна не тільки задовольнити свої амбіції, а й подбати про самопочуття. Астролог рекомендує розпочати березень із планування, щоб не забути нічого важливого, а також визначитися з пріоритетами.

Енергетика Повні 7 березня в 11 секторі підходить для цього дуже доречно. Після Молодого місяця 21 березня у 6 секторі вдасться знайти вирішення проблем, відкрити джерело позитиву та з легкістю подолати тимчасові труднощі, які заважають залученню щастя.

Стрілець

Стрільців чекають чудові перспективи у першому місяці весни. Астролог рекомендує налаштуватися на хвилю позитиву і вірити у свої сили, щоб не прогаяти прекрасних можливостей.

7 березня настане Повня, яка висвітить досягнення і допоможе визначитися з подальшими цілями. Молодий місяць 21 березня в 5 секторі гороскопу додасть сил і енергії для початку нового етапу життя, почати який важливо з відновлення енергетики та набуття внутрішньої гармонії .

Козеріг

Козероги у березні 2023 року зможуть подолати будь – які труднощі та залучити до життя щастя. Астролог радить бути активними, але при цьому не забувати про відповідальність.

Повний місяць 7 березня в 9секторі гороскопу подарує Козерогам завершення проблем, довгоочікуване отримання документів та подорожі. Молодий місяць 21 березня відкриє новий розділ життя.

Він пройде у 4 секторі гороскопу, відкриваючи Козерогам не лише нові можливості, а й раніше невідомі факти. Розпорядитися отриманою інформацією важливо з розумом і поспіхом.

Водолій

Березень буде переломним місяцем через вплив планет. Водолії мають бути готові до того, що події розвиватимуться стрімко, а отже, потрібно підлаштовуватися під обставини, але не забувати про себе.

Повний місяць 7 березня у 8 секторі гороскопу висвітить питання, що стосуються загальних грошей, а також таємниці, які стануть явними.

Після Молодого місяця в 3 будинку гороскопу, який відповідає за спілкування та комунікації, Водолії зможуть вирішити безліч завдань, здобути однодумців та залучити успіх .

Риби

Риб чекає на дивовижний час, наповнений змістом. Березень буде у владі позитивно налаштованих планет, які подарують нові можливості та перспективи, які не можна упускати.

Повня 7 березня в 7 секторі гороскопа висвітить важливі питання, закрити які потрібно до Молодика. Він пройде 21 березня у секторі грошей, відкриваючи Рибам нові можливості.

Астролог рекомендує активно працювати над створенням благополучного майбутнього та закладати фундамент без зволікання.

You cannot copy content of this page