Гороскоп на грудень 2023 – загальна характеристика місяця для всіх знаків зодіаку

Енергія в грудні вируватиме не на жарт. Кожному захочеться зробити відчайдушний ривок, щоб завершити до бою курантів усі важливі справи, щоб у новий період зробити крок, відкривши нові віяння.

Грудень 2023 очікується активним. Це пов’язано не лише з тим, що всі хочуть завершити справи до Нового року, а з тим, що на астрологічну арену виходять два найбільш цілеспрямовані та амбітні знаки зодіаку — Козеріг та Стрілець.

Їхня енергія буде серйозно впливати на кожного, тому не варто сидіти склавши руки. Важливо вже з перших днів календарної зими почати слідувати за мрією.

Почнеться грудень із досить серйозних змін на небосхилі. 1 числа Меркурій – планета комунікацій, навчання та взаємодії – заходить на знак зодіаку Козеріг, що принесе швидке зростання у фінансовій сфері, проте незабаром прихильність космічного об’єкта піде в мінус.

Начебто, здавалося, всі думки мають структуруватися та стати зрозумілими. Однак Меркурій заходить у зашморг і вже 23 грудня починає ретроградний рух. А це означає, що почнеться плутанина, хаос, затримки, проблеми з логістикою, всі графіки зміщуватимуться.

Згідно з гороскопом, через таку «поведінку» планети рекомендується важливі справи закінчити в першій половині місяця.

У коханні також можливі кардинальні зміни. Покровителька особистої сфери та зовнішньої привабливості – Венера – 4 грудня вступає на знак зодіаку Скорпіон. Це означає, пристрасть і яскравий темперамент можуть іноді вириватися назовні. Реакція на будь-які промахи буде складно контрольована. Навіть у суперечці з коханим ймовірні конфлікти з незначних приводів.

У романтичних відносинах розпочнеться драма та перевороти, будуть істерики, трансформації, захочеться все змінити. Можливо, кардинально змінити свою зовнішність. Але краще залишити це питання і повернутися до нього тоді, коли Венера увійде на знак зодіаку Стрілець. А станеться це 29 грудня.

Хоч через завіси снігових хмар Сонце буде не завжди видно, але воно не перестане сильно впливати на життя людей. 22 числа світило теж змінить свою позицію і з сузір’я Стрільця перейде до Козерога.

Це найкращий період для того, щоб починати будувати плани і відповідально підходити до їх реалізації.

Вплив на жителів Землі буде мати й Місяць. Особливі фази нічного світила особливо позначаться на долі кожного. Так, молодик у Стрільці 12 грудня стане знаменним часом для реалізації масштабних проектів. Рекомендується, згідно з гороскопом, взятися за здійснення давньої мрії. Наприкінці грудня очікується завершення циклу нічного світила повним місяцем у Раку.

Це час оновлення, перегляду цінностей та власних реакцій. Цього дня очікується підвищена чутливість, яка торкнеться багатьох із нас.

Цього дня можуть статися події, які болісно зачеплять самолюбство. Не слід піддаватися емоціям та йти у них на поводу. Потрібно направити енергію на творення, щоб уже в новому році показати себе з найкращого боку.

You cannot copy content of this page