Гороскоп на липень 2023 – загальна характеристика місяця для всіх знаків зодіаку

Особлива уважність та обережність на початку другого місяця літа знадобляться всім, хто зважився на купівлю житла. Ціни на нерухомість під впливом назад рухається Сатурна (з 17 червня по 4 листопада 2023 року) будуть такими ж мінливими, як і погода. Сподіватися на властиві планеті стабільність і дисципліну тому — справа явно програшна. У такому становищі світило начебто не належить.

Поки Сатурн командуватиме парадом на житловому фронті, фантазер та філософ Нептун візьметься каламутити воду з цінами на природні ресурси. А любитель криз Плутон почне смикати за ниточки у банківському секторі економіки. Загалом ситуація виявиться дуже хиткою.

Але обережність не означає бездіяльність. Важливі справи відкладати на потім ні до чого. Ще краще взятися за довгострокові та взаємовигідні проекти. Найкращий час для старту — 3 липня, коли відбудеться повний місяць у знаку зодіаку Козеріг.

А з 7 липня особлива пильність знадобиться ще й у взаєминах з людьми. Це той випадок, коли самота піде на користь. Краще взагалі відмовитися від будь-яких зборів та громадських заходів.

Ще одна важлива астрологічна дата — 17 липня, на яку припаде молодик у знаку зодіаку Рак. Цей період ознаменується так званим почуттям будинку. На тлі високої емоційної сприйнятливості захочеться вити гніздо, створювати затишок, надмірно дбати про близьких. Нічого з цього робити не забороняється, крім генерального прибирання. Справа в тому, що в гонитві за ідеальною чистотою можна досягти зворотного ефекту – хаосу.

Є у другій половині місяця і особливі дати щодо вирішення важливих справ — це 11, 16, 23, 29 та 30 липня. У ці дні астролог категорично не рекомендує втілювати в життя будь-які серйозні проекти — надто високі ризики зазнати невдачі.

You cannot copy content of this page