Гороскоп на листопад 2023 року для висхідних знаків Зодіаку

Овен

Овни переключаться на роботу, виконуючи її як трудову повинність: якісно, але без запалу і вогника. Зате начальство до них не матиме жодних претензій.

Телець

Тельці втратять свій романтичний запал і зрозуміють, що несерйозні стосунки можна закінчити лише двома способами: розлучитися чи змінити статус «у шлюбі». Зважений підхід не дозволить вам помилитися з вибором.

Близнюки

Близнюки наведуть лад удома. Прекрасний час для перестановки чи косметичного ремонту. Організуйте ергономічний простір для зручності та комфорту.

Рак

Раки багато спілкуватимуться і заводитимуть нові знайомства, але збережуть лише ті відносини, які обіцяють принести якусь практичну та матеріальну користь. Вам потрібні надійні люди для спільної справи.

Лев

Левам доведеться проявити стриманість у їжі та вживанні бадьорих напоїв. Крім харчових звичок, рекомендується переглянути бюджет доходів та витрат і підготуватися до великих покупок.

Діва

Діви залишаться самі собою, тому що їх принципам, переконанням та стійким звичкам Венера не перешкода. Проте вона принесе у ваше життя жіночі енергії та спровокує зміни у зовнішньому вигляді.

Терези

Терези відчують відсутність пристрасті у відносинах. Само собою романтично вже не вийде. Доведеться напружувати фантазію, щоб партнерові чи коханій людині не ставало з вами нудно.

Скорпіон

Скорпіонам стане важче розуміти свої бажання та цілі. Те, що приносило задоволення та спонукало їх до дії, більше не працює. Потрібно шукати нові джерела натхнення.

Стрілець

Стрільцям дістанеться звання «Найкращий співробітник місяця». Доробляйте старі проекти, готуйте звіти, закривайте рік. У детальній роботі вам немає рівних, а нових ідей недостатньо творчого імпульсу.

Козеріг

Козерогам слід прагнути вражень, які як адреналін викидають, та приносять користь. Наприклад, задоволення подарують екскурсійні тури, а успіх гарантують підготовка та складання іспитів.

Водолій

Водоліям слід тепло одягатися і тримати ноги в теплі, забувши про моду і зовнішній шик. Із романтичними пригодами теж краще почекати. Книги з психології допоможуть повернути стан радості та щастя.

Риби

Риби люблять Венеру всією душею, тому в такий період їх страждання можуть відчуватися на рівні душі та тіла. Критичне ставлення до партнерів може призвести до невтішних висновків. Не поспішайте ставити крапку, зачекайте хоча б місяць.

You cannot copy content of this page