Гороскоп на листопад 2023 – загальна характеристика місяця для всіх знаків зодіаку

Наступний сезон Скорпіона серйозно вплине на загальне емоційне тло. Представники зодіакального кола можуть зіткнутися з суперечками та непорозумінням, які надовго виб’ють із колії.

Останній місяць осені вступає у свої законні права, приносячи не лише вогкі вітри, а й яскраві емоції. Так як правити листопадом буде потайний і незалежний Скорпіон, у житті представників зодіакального кола на перший план вийдуть питання романтики та взаємин із близькими.

Крім того, місяць буде насичений астрологічними явищами. На перші числа випадуть переміщення у знаках Сатурна, Меркурія та Марса, а також потужна повня. Про те, кому зірки приготували в цей період складні випробування у кар’єрі та коханні, а кому навпаки нададуть чудові можливості проявитися.

Після відносно спокійного сезону Терезів у підопічних зодіакального кола практично не буде часу на розгойдування, оскільки повня в Скорпіоні настане вже 3 листопада.

Нова конфігурація на небозводі підніме теми жадібності, влади та прихованих бажань. Головне завдання в цей період – розкрити тіньовий бік. Тих, хто відмовиться оголити потаємні куточки своєї душі, повний місяць покарає необґрунтованими страхами і тривожністю.

Успішно впоравшись із першою перевіркою на міцність водної стихії, представники зодіакального кола відчують приплив нових сил. Це буде пов’язано із Сатурном, який 4 листопада вийде з ретроградної фази.

З урахуванням руху планети у знаку зодіаку Риби очікуємо в майбутньому більше раціональності та зрозумілості у суспільних верствах. Для нас же справи та плани, особливо ті, що довго не вирішувалися з незрозумілих причин, почнуть набувати чітких кордонів, і прийде розуміння, як діяти.

У цей час не виключені цікаві знайомства, які у перспективі можуть перерости у щось серйозніше. Впливатиме на любовну сферу Венера, що переходить 8 листопада у свою обитель — символ Терезів. У повітрі витатимуть романтика та нотки чарівності. Період вдалий для роботи над собою, самооцінкою, відвідуванням гарних місць.

Причому ситуації навколо змінюватимуться дуже швидко, оскільки на небосхилі заплановані масштабні зрушення. Вже 10 листопада на знак Стрільця здійснить перехід Меркурій, а 23 та 24 числа до нього приєднаються Марс та Сонце. У цей період потрібно особливо уважно стежити за своєю промовою, оскільки багато хто під впливом вогненної стихії стане більш прямолінійним і різким.

Активний початок власних бажань, авторитет будуть йти попереду всієї планети. Дійте широкими мазками, компроміси виключені. Тільки власний зиск та авторитет.

Наприкінці місяця відбудеться молодик у Близнюках. Воно випаде на 27 листопада та подарує відмінний період для знайомств та старту великих проектів. Також у цей час бажано залишити рутину, запланувавши поїздку чи зустріч із друзями.

Серед фаворитів Всесвіту в листопаді 2023 року виявляться — Леви та Водолії. А тим самим Дівам, Ракам, Козерогам і Рибам в останній осінній місяць доведеться добряче попрацювати, адже перешкод на їхньому шляху зустрінеться чимало.

You cannot copy content of this page