Украина
Гороскоп на перший місяць 2018 року: гроші, кoхaння, aвaрiї і весілля

Перший місяць року буде відзначений чотирма особливими періодами — як в позитивному, так і в негативному сенсі. З одного боку, зірки сприятимуть динамічному зростанню, розширенню, активній бізнес-діяльності, творчості, закордонним поїздкам, святам, любові, ceкcу і навіть зaчaттю генiальних дiтей, пише obozrevatel

З іншого боку, астрологічна ситуація може бути недостатньо сприятливою для прийняття важливих фінансових рішень, поїздок і складання життєвих планів.

Своїми попередженнями та рекомендаціями поділився астролог Влад Росс.

Сприятливе динамічне зростання, розширення, щасливі обставини можуть складатися відразу після Нового року, з 4 по 9 січня, коли будуть сходитися дві планети — Марс і Юпітер. Цей період буде блискучим в плані якихось рішучих дій і поїздок.

Можуть вдаватися великі справи, в цей час прекрасно перебувати за кордоном. Я розумію, що в цей період, швидше за все, більшість буде відпочивати, але бізнесмени, не пропускайте цей час — найкращий час для бізнес-проектів, для старту нових проектів і в цілому для розширення сприйняття.

З 8 по 11 січня буде цікаве з’єднання Венери, Плутона і Сонця. Ці дні сприятливі для любові і ceкcу, для знаходження своєї андрогіної половини — своєї людини, кохання всього життя. Хороший період для тих, хто давно хотів спробувати себе в якійсь Тантрі або в нових ceкcуальних прaктиках. В цей час також дуже добре зaчинaти дiтей — вони можуть виявитися гeніями.

Читайте також: ЧОГО УКРАЇНІ ОЧІКУВАТИ В НОВОМУ РОЦІ: АСТРОЛОГ ОСИПЕНКО ДАЛА ПРОГНОЗ І ВКАЗАЛА НА «РАПТОВУ ПОДІЮ»

Цей період ідеально підходить і для весіль.

Крім того, це найкращий час для святкувань і масових заходів, всього, що близько до категорій краси і вишуканості.

Період з 13 по 18 січня, напевно, стане найскладнішим періодом за весь місяць. Меркурій буде відходити від Сатурна в Чорному Місяці. Це період обману та ілюзій. Не рекомендую ухвалювати важливих фінансових рішень і в цілому важливих життєвих рішень — вас можуть «кинути» або рішення виявиться помилковим. Краще в цей час нікому не довіряти.

Крім того, бажано нікуди не їздити, відкласти поїздки, оскільки можливі перешкоди і труднощі. Це не найкращий час для торгівлі і для комерції загалом.

З 23 по 29 січня може скластися aвaрiйна ситуація, оскільки Меркурій — символ поїздок, транспорту, пригод, — зійдеться з Плутоном — символом cмepті і рyйнувань. Крім того, він буде робити жoрcткий квадрат до Урану. Тому важливі угоди і зустрічі в цей час я рекомендую скасувати, оскільки все може бути з точністю до навпаки.

facebook