Гороскоп на робочий тиждень 15 – 19 січня для всіх знаків зодіаку

Перший січневий Молодий місяць відкрив низку вдалих можливостей. А Меркурій у сузір’ї Козерога закріпить удачу та допоможе обраним представникам гороскопу стрибнути вище голови.

Починається найкращий період для кар’єрних та фінансових можливостей. Більша половина гороскопу відчує приплив енергії та буде готова згорнути гори. Проблеми вирішуватимуться самі собою, а знаки зодіаку почнуть виділяти впевненість та професіоналізм.

Також період із 15 по 19 січня запам’ятається деяким представникам зодіакального кола тим, що вони зможуть знайти додаткове джерело доходів та повернуть борги.

Головне, щоб на радостях ці знаки не набрали нових кредитних зобов’язань. Важливо сконцентруватися на заробітку на перспективу, а не на швидкоплинних фінансових перемогах.

Овен

Успіх супроводжуватиме тих Овнів, які звикли вирішувати завдання креативно. Люди цього знака можуть познайомитися з цікавими людьми, тому не варто віддавати усі сили роботі. Намагайтеся відвідати неформальні заходи на тижні з 15 по 19 січня.

Телець

Планети розташувалися таким чином, що Тельцям навряд чи вдасться уникнути фінансового зростання. Прибуток прийде з несподіваного джерела, але не можна витрачати гроші даремно, постарайтеся інвестувати хоча б частину, щоб влітку 2024 стати ще багатшими.

Близнюки

Людям цього знаку вдасться уникнути неприємних несподіванок. Близнюки зможуть «викерувати» з якогось процесу, який міг перерости у великі проблеми. Більше того, перед ними відкриються добрі перспективи, вони зможуть закріпити свій успіх на роботі. Але треба звернути увагу на здоров’я, щоб не зійти з дистанції в невідповідний момент.

Рак

Ракам як ніколи потрібна підтримка близьких людей. Наразі представники цього знака надто зосереджені на грошах і їхнє ментальне здоров’я сильно страждає. Раки націлені пробити фінансову стелю, але все залежатиме від подій, які відбудуться цього робочого тижня. Якщо в них вдасться досягти бажаного, то успіх буде йти по п’ятах протягом декількох місяців.

Лев

Зараз починається найкращий час для самореклами. Леви не можуть залишатися в тіні протягом усього періоду з 15 до 19 січня. Люди цього знака відчувають, що скоро їхнє життя зміниться, щасливі зміни стоять біля дверей — і треба лише простягнути руку, щоб досягти кар’єрного зростання, процвітання та збільшення винагороди за свою працю.

Діва

Діви, як завжди, захочуть взяти ініціативу до своїх рук. У них вдасться перетягнути колег на свій бік, за першого ж конфлікту їх почнуть захищати та відстоювати інтереси Дів перед начальством. Настає рідкісний момент, коли Діви перетворяться з офісних «надоїд» на «королів тімбілдінга».

Терези

Незважаючи на робочий настрій Терезам не рекомендується затримуватися на роботі. Люди цього знака повинні правильно розподілити сили, щоб залишався час для відвідування улюблених місць та спілкування з друзями. Терези можуть розраховувати на активний період, коли реалізуються їхні плани і вони нарешті зможуть не переживати з приводу фінансів.

Скорпіон

Найцікавіше починається у Скорпіонів. Зірки обіцяють цьому знаку метаморфози із фінансами. З одного боку, Скорпіони втратять частину грошей, але з іншого — це підштовхне їх до дії і вони вийдуть на новий, вищий рівень доходу. Головна порада для цього знака — підходити нестандартно до вирішення будь-якого завдання та утриматися від взяття кредитів у період із 15 по 19 січня.

Стрілець

Комунікативні навички Стрільця будуть на висоті з 15 до 19 січня. Цим потрібно користуватися та запланувати на період якнайбільше зустрічей та ділових переговорів. Саме час попросити начальника оформити вам відпустку, підвищити зарплату чи поцікавитися, про можливе підвищення. Тільки не натискайте сильно: якщо з першого разу не вдалося досягти бажаного, відпустіть ситуацію і спостерігайте з боку.

Козеріг

Вдалий період починається у Козерогів. На них ще впливає Молодий місяць, який був 11 січня. Весь робочий тиждень у людей цього знака з’являтиметься можливість проявити себе та отримати додаткове джерело доходу. Козероги повинні хапатися за ідеальний момент і не боятися йти вперед. Втім, з безстрашністю у людей цього знака завжди було все гаразд. Ось тільки 18 і 19 січня з’явиться ризик заговорити, тому слід обмежити спілкування в ці дні.

Водолій

У представників сузір’я зовсім не робочий настрій на період із 15 по 19 січня. Ми вже писали про те, що цьому знаку найважче приходити до тями після свят. Здається, прогноз справджується. Нині головне не поспішати, щоб не нашкодити собі та не підвести колег. Будьте соціально активні, делегуйте комусь частину своїх завдань і потихенько входьте у робочі будні.

Риби

Зібратися з думками буде складно і представникам цього сузір’я. Риби продовжують літати в хмарах, втрачаючи дорогоцінну можливість отримати підвищення або знайти таємного покровителя, який допоможе вирішити більшу частину їхніх проблем і вирости в кар’єрному плані. Рибам потрібно вийти з тіні і почати розмовляти з колегами — поки що на абстрактні теми, а потім можна переходити до більш особистого та дружнього спілкування.

You cannot copy content of this page