Гороскоп на робочий тиждень 20-24 листопада для всіх знаків зодіак

Одразу кільком представникам гороскопу вдасться на цій трудовій п’ятиденці вирішити складні ситуації, проявити себе і навіть отримати підвищення на роботі.

З 20 по 24 листопада заправлятиме «балом» у роботі Меркурій. Він перейшов у сузір’я оптимістичного та діяльного Стрільця, де й пробуде до кінця місяця.

Це означає, що абсолютно у всіх представників зодіакального кола з’явилася можливість просунутися кар’єрними сходами, обзавестися правильними знайомствами і здійснити нарешті мрію, пов’язану з грошима та творчістю.

Маленька порада: Стрілець – прямолінійний знак зодіаку, значить, підіймаючись вгору кар’єрними сходами, скажіть «ні» натякам. Якщо ви хочете чогось попросити у начальника, краще висловити своє бажання безпосередньо. Не бійтеся, Всесвіт допоможе, щоб ви залишилися задоволені результатом.

Овен

Коли Меркурій входить у Стрільця, люди цього знаку захоплюються невластивими ним заняттями: культурою, психологією та філософією. У принципі, нічого поганого в цьому немає. Наприклад, психологічні трюки можна застосувати у роботі. Але будьте обережні, щоб не забути про свої поточні обов’язки.

Телець

Підйом мотивації та працездатності відчують Тельці у період з 20 по 24 листопада. Важливо не втрачати вдалого моменту та направити всі сили для реалізації планів. Додайте туди вирішення проблем, які вимагали вашої уваги ще з літа, і станете на перше місце серед високоефективних людей.

Близнюки

Люди цього знака не будуть схожими на себе. Вони зіткнуться з небажанням спілкуватися з колегами та начальством, стануть замкнутими та нерішучими. Тут уже нічого не вдієш, Меркурій у Стрільці вирішив «пригальмувати» ваш розвиток. Будьте обережні, і не варто ризикувати без видимих причин.

Рак

А от Раку пощастило більше: Меркурій у Стрільці принесе в їхнє життя багато нових можливостей виявити себе та здивувати партнерів своїми талантами. Не варто упускати щасливий випадок для зростання та розвитку. Не бійтеся, у вас все вийде, але й про себе не варто забувати. Виділіть час для якісного відпочинку та зустрічей з друзями.

Лев

Леви, будьте готові до підвищеної уваги. На тижні з 20 по 24 листопада ви станете справжньою душею компанії, зможете зачарувати співрозмовника та здобути перемогу у суперечці. Подумайте, як ще ви можете проявити себе на роботі, щоб уже до Нового року похвалитися новою посадою чи збільшенням зарплати.

Діва

Людям цього знака захочеться поглибленого вивчення в тих областях, які ви й так знаєте. Що ж, робочий тиждень з 20 по 24 листопада — чудова можливість підвищити кваліфікацію, пройти тренінг або просто поспілкуватися з колегами, які в рази досвідченіші за вас. Головна ж сіль у тому, щоб правильно застосувати знання, але про це поговоримо наступного разу.

Терези

Терезам потрібно бути відкритими до нових ділових спілок. Ті представники знака, які розвивають свій бізнес, можуть усвідомлювати партнерство, яке помітно збільшить їхній прибуток. Офісні Терези, не бійтеся вступати в союзи з колегами, цього тижня у вашому житті не існує конкуренції.

Скорпіон

Коли Меркурій вийшов із вашого сузір’я, вам захотілося поринути у свої думки та подумати про вічне. У принципі, цей тренд збережеться і на тижні з 20 по 24 листопада. Але щоб не гаяти часу в порожніх мріях, починайте будувати плани, продумуйте способи їх реалізації. Але при цьому не забувайте про свої щоденні обов’язки.

Стрілець

Стрільці, будьте готові до нових пригод. Ваше робоче життя у цьому періоді заграє яскравими фарбами. Ви зможете переконати боса у своїй правоті, отримаєте найвпливовіших наставників, а конкурувати з вами з 20 по 24 листопада просто безглуздо. Насолоджуйтесь кожним моментом і будьте готові до самореалізації.

Козеріг

Цього тижня Козероги зіткнуться з величезним небажанням досягти успіху. Дивно, зазвичай ви намагаєтеся вразити оточуючих своїм професіоналізмом, а зараз опинилися серед аутсайдерів. Можливо, ви просто стомилися. Всесвіт не налаштований випробовувати вас на міцність, тому не потрібно перекладати відповідальність за власну лінь на планети.

Водолій

Люди цього знака цього тижня не повинні забувати про дві речі: логіку та практичність. Кожна ваша дія матиме будь-які наслідки, які вдарять по долі в майбутньому. У Водоліїв з’явилася унікальна можливість підстелити собі соломки у професійному плані та «прибрати» з дороги конкурентів.

Риби

Схоже, Риби наприкінці листопада вже почали підбивати проміжні підсумки року. Не поспішайте розчаровуватись, якщо можливості не збіглися з вашими бажаннями. Вже дуже скоро Вищі сили дали вам шанс виправити помилки, а цього тижня просто відпочиньте і спробуйте не вплутуватися в конфлікти з колегами.

You cannot copy content of this page