Гороскоп на робочий тиждень 30 січня – 2 лютого 2024 року: Зірки обіцяють кар’єрне зростання та фінансову стабільність

Цього тижня найзапам’ятливішою подією буде тригорн Венери та Юпітера. Цей астрологічний аспект відкриє одразу кільком представникам зодіакального кола нові можливості заробити. Вони зможуть прокачати свої професійні навички, налагодити необхідні контакти і вийти на новий рівень доходу.

Овен

Починається тривожний час у Овна. Люди цього знака начебто готові до підвищення, але начальник хоче переконатись у вашій компетенції. Знову доведеться показувати свої таланти та доводити, що ви гідні нової посади. Звичайно, цей факт може розчарувати Овнів, адже вони не люблять зволікати.

Телець

Тельці набули стабільності у фінансовій сфері, далі на них чекає лише зростання. Але головне не почати витрачати гроші на непотрібні речі чи жити на широку ногу, як це люблять робити Тельці. У роботі можуть виникнути суперечки в колективі, але не варто переживати, ви зможете вирішити конфлікт, який тільки почав зароджуватися.

Близнюки

На Близнюків до середини тижня впливатиме розворот Урану. У людей цього знака настане низка знайомств та переговорів. У принципі комфортне проведення часу для Близнюків. Але тільки представникам сузір’я може не вистачити сміливості, щоб почати діяти. У цьому випадку Близнюки ризикують залишитися з нездійсненими мріями і морально виснаженими. Зробіть так, щоб кожна зустріч чи розмова приносили вам користь.

Рак

Тригорн Венери та Юпітера наприкінці січня надасть Ракам силу та натхнення. Люди цього знаку, нарешті, будуть готові до серйозної розмови з начальником. Вони зрозуміють, що не можуть терпіти нескінченну рутину. Раки будуть сповнені рішучості попросити підвищення чи збільшення зарплати, а чим усе закінчиться, дізнаємось дуже скоро.

Лев

Леви на диво слухатимуть і, що важливо, чутимуть критику на свою адресу. Їм захочеться змін у сфері роботи, а ось гарний момент навряд чи пригодиться. Представники сузір’я більшу частину тижня перебуватимуть у роздумах і мріятимуть. Якщо Леви не припинять витати в хмарах, то зміни в роботі їх скоро спіткають, щоправда, у негативному плані, що ще більше занурить Левів у зневіру.

Діва

На Дів чекає стабільний плідний тиждень. Люди цього знака налаштовані наздогнати все, що пропустили під час січневих канікул, і нарешті закрити дедлайни, що затяглися. З перших днів лютого представники знаку знову кинуться у бій, розштовхуючи конкурентів. Що ж, хочеться побажати вам лише удачі та позаздрити вашій продуктивності.

Терези

У Терезів починається тиждень упорядкування. Воно й не дивно. Люди цього знака звикли залишати на останній момент. Особливо нервовими будуть дні січня, що залишилися. Якщо Терези зможуть довести всі розпочаті проекти до кінця, то перший тиждень лютого порадує грошовим сюрпризом. Не виключено, що ви отримаєте фінанси з додаткового джерела.

Скорпіон

Представникам сузір’я доведеться виходити із зони комфорту та почати намагатися працювати в колективі. Скорпіони — одинаки, але зараз їм важливо поєднати з кимось зусилля, щоб досягти необхідного результату. Успішніші будуть ті Скорпіони, які пов’язані з торгівлею, а ось в інших професіях конфліктів між вами та колегами уникнути не вдасться. Не засмучуйтесь, тримайте себе в руках і пам’ятайте, що в суперечці народжується істина.

Стрілець

Стрільцям потрібно бути уважними з будь-якими платежами та квитанціями. Якщо ви почнете дивуватись у побуті, відправивши гроші не туди, то легко зможете пережити цю неприємність. Набагато страшніше, якщо Стрільці почнуть помилятися у робочих документах та звітах. Перевіряйте ще раз по кілька разів і намагайтеся не планувати багато завдань на першу половину тижня: до середи ви максимально неуважні.

Козеріг

Козерогам не можна втрачати оптимізму. Останнім часом люди цього знаку засумували, через що знизилася їхня продуктивність. Звісно, це не залишилося непоміченим у начальства. До отримання догани залишилося зовсім небагато, тому вже починайте приходити до тями. Якщо продовжуватимете рефлексувати, то зіпсуєте стосунки не тільки з босом. Вас проводжатимуть несхвальним поглядом колеги, а ви так не любите ці пересуди!

Водолій

Водоліям варто цього тижня більше відпочивати. Гнучкий графік роботи дозволить зробити у рази більше, ніж ви запланували раніше. Не варто накопичувати проблеми, але ініціативу виявляти не потрібно. Вирішуйте питання в міру їх надходження і тримайтеся подалі від бажання всім допомогти з жалю. Навпаки, це можна попросити допомоги. Сконцентруйтеся на собі! Поки Уран переходить із ретроградності, ви відчуваєте моральне спустошення.

Риби

Нарешті Риби змогли досягти всього, чого хотіли. У людей цього знака починається період, коли вони повинні почати отримувати задоволення від виконаної роботи, насамперед у матеріальному плані. Також настає період для відпочинку та релаксації. Але лежання на дивані – не найкращий варіант. Віддавайте перевагу творчості та активності з колегами вечорами. Такий підхід допоможе налагодити потрібні зв’язки, які стануть у нагоді дуже скоро.

You cannot copy content of this page