Гороскоп на робочий тиждень 30 жовтня – 3 листопада для всіх знаків зодіаку

Тиждень з 30 жовтня до 3 листопада буде відносно спокійним. Багато знаків зодіаку перенаситилися астрологічними подіями місяця, що минає. До того ж Кривавий Повний місяць втрачає свій вплив, а розворот Сатурна ще не набрав тієї сили, щоб почати «вносити зміни» в долю представників сузір’я.

Поки зірки дали невеликий перепочинок, потрібно максимально використовувати вдалі можливості для кар’єрного зростання, навіть якщо вони здаються вам незначними. Начальник зайвий раз усміхнувся, зустрівши в коридорі, – знайдіть хвилинку поговорити з ним не про роботу, а потім, як би ненароком, висловтеся про наболіле.

Овен

Представники цього знака будуть з особливою відповідальністю ставитись до своєї роботи. Хоча коридор затемнень закінчився, трансформації у житті Овна лише починають набирати обертів. Якщо не зменшите собі планку, то не тільки не виконайте задумане, а й підведете колег.

Телець

Напередодні розвороту Сатурна Тельцям варто йти ва-банк щодо кар’єри. Перед ними цього тижня відкриваються добрі перспективи. Подумайте, можливо, настав час перестати плисти за течією і покращувати своє життя. Якщо будете наполегливими та впевненими у собі, то зможете розраховувати на збільшення до зарплати або підвищення.

Близнюки

Цього тижня ви відчуєте нервозність у спілкуванні з колегами та начальством. Спочатку вам може здатися, що всі вирішили висловити свої претензії. а потім захочеться довести “всьому світу” свою правду. Якщо не хочете примножити проблеми, то залишайтеся гнучкими та терплячими.

Рак

Люди цього знака мають бути готовими до посиленої роботи. Бос дасть вам шанс проявити себе, до того ж всесвіт не проти впевненого кроку вгору кар’єрними сходами. Тож не варто розбазарювати щасливі можливості. Так, наприкінці тижня ви відчуєте сильну втому, але повірте: воно того варте.

Лев

Останні дні жовтня будуть досить напруженими для Лева. По-перше, можуть виникнути конфлікти із колегами. По-друге, доведеться докласти титанічних зусиль, щоб впоратися з власною лінню. Постарайтеся швидко «зібрати себе на купу», якщо не хочете надовго загальмувати робочий процес.

Діва

Досить сприятливий період очікує Дів наприкінці жовтня та на початку листопада. Для людей цього знаку з’являться нові фінансові можливості. Можливо, їхній професіоналізм отримає більш високу оцінку. Якщо готові до напруженого графіку і не боїтеся відчувати себе, то вам настав найкращий час.

Терези

Представники сузір’я можуть відчувати певну невпевненість у собі. Щоб не посилити ситуацію і не викликати професійне вигоряння, дотримуйтесь режиму сну та відпочинку, а також знаходите час для творчості. Вам потрібно запам’ятати, що ви по-максимуму віддаєтеся роботі, але це не означає, що у вас не повинно бути іншого життя, крім кар’єри.

Скорпіон

Починається період, коли ви зачаровуватимете всіх і вся. В останні дні жовтня ви можете придбати нові корисні знайомства. Також не варто боятись виходити із зони комфорту і навіть покладатися на долю. Зараз ідеальний час ризикувати.

Стрілець

Головне завдання на робочий тиждень для Стрільця – зберегти оптимізм. Тиждень, одразу скажемо, буде не з простих. Але якщо ви зумієте не впасти в паніку, то легко вирішите поточні завдання і навіть допоможете колегам розібратися з проблемами.

Козеріг

Люди цього знака весь тиждень повинні будуть підходити до будь-якого завдання серйозно. Але, втім, це звичайний день представника сузір’я, тому можна сказати, що жодних сюрпризів Всесвіт не піднесе. Поки що працюйте у своєму звичайному режимі і готуйтеся до кар’єрного ривка.

Водолій

Люди цього знака мають бути готові до експериментів. Радимо почати трансформувати свої звички. Цього тижня впровадьте пару корисних справ, наприклад, готуйтеся до робочого дня заздалегідь або знаходьте час для спорту. Здавалося б, звичайні рутинні процеси, але вони можуть надихнути вас на якісь маленькі перемоги в кар’єрі.

Риби

Риби, як і більшість зодіакального кола, повинні бути готові до трудомісткої та старанної роботи з 30 жовтня по 1 листопада. Для вас також відкриваються нові можливості. Люди налаштовані до вас доброзичливо, тому буде безглуздо прогаяти шанс хоча б спробувати попросити про премію, додаток до зарплати або більш комфортні умови праці.

You cannot copy content of this page