Гороскоп на робочий тиждень з 11 по 15 вересня: ті, хто шукає роботу, незабаром знайдуть заняття собі до душі

Гороскоп на робочий тиждень з 11 по 15 вересня

Вісімка пентаклей – ця карта вказує на людину, яка безкорисливо прагне створювати щось цінне – як у матеріальному значенні, так і в духовному. Ті, хто шукає роботу, незабаром знайдуть заняття собі до душі.

Самотні люди під впливом цього аркана знаходять партнерів, а закохані навчаються працювати над стосунками.

Вісімка пентаклей — символ довгої та завзятої праці. Він буде винагороджений, але спершу доведеться пройти великий шлях.

Ця карта є сприятливою для тих, хто навчається або освоює нові навички: процес не буде швидким, але відкриє блискучі перспективи.

Ця карта натякає, що настав час проявити старанність, раціональність і терпіння. Обмірковуйте свої слова та дії заздалегідь і не розраховуйте на удачу. Ваш успіх у ваших руках.

Овен

Овнів цього тижня матиме багато справ. Важливо правильно розставити пріоритети, не зав’язнути у дрібних завданнях та не упустити головне. Можливі невеликі фінансові сюрпризи.

Телець

У людей, що народилися під цим знаком, з’явиться шанс відновити якісь давні зв’язки та вирішити старі конфлікти. Не виключено, що на вас чекає романтичний сюрприз. Не соромтеся мріяти та проявляти себе — ваші соціальні навички зараз на висоті.

Близнюки

Близнюки фонтануватимуть ідеями, але більшу частину задуманого не вдасться реалізувати відразу.

Прислухайтеся до інтуїції: вона підкаже, з чим варто поквапитися, а що краще поки що відкласти. Не ігноруйте минулий досвід навіть якщо вам неприємно його згадувати.

Рак

Раки цього тижня чудово справлятимуться зі справами, які потребують фантазії та творчого підходу. Однак краще відкласти проекти, для яких потрібна акуратність та увага до деталей — з цим можуть виникнути проблеми.

Лев

Доля незабаром обдарує Левів масою сюрпризів та несподіваних надбань. Чекайте на милих курйозів і вдалих збігів. Не виключено, що на роботі чи особистому житті вам запропонують щось, від чого не захочеться відмовлятися.

Діва

Діви цього тижня будуть ґрунтовними, логічними та конструктивними.

На вас чекають успіхи в бізнесі та інвестиціях, а також у всьому. що потребує серйозного планування. Діючи раціонально, ви зможете уникнути розбіжностей із близькими, які інакше могли б призвести до погіршення стосунків.

Терези

Представникам цього знака незабаром доведеться виявити весь свій розум та вміння імпровізувати. На вас чекає цікаве завдання, яке в перспективі допоможе виконати давнє бажання. На жаль, точних інструкцій, як поводитися, вам ніхто не дасть – готуйтеся покладатися на свої сили.

Скорпіон

Скорпіони переживатимуть і хвилюватимуться набагато більше, ніж зазвичай. Через загострену чутливість ви почнете приймати близько до серця те, чого раніше не помітили б. Постарайтеся заспокоїтися і привести думки до ладу, бо ризикуєте емоційно вимотатися вже до середини тижня.

Стрілець

Стрільцям незабаром чекає зіткнення з недоброзичливцями. Йдеться про конкурентів у бізнесі, шкідливих колег або суперників, які претендують на серце вашого партнера. Будьте твердими і не пускайте все на самоплив – ситуація насправді ризикована.

Козеріг

Козерогам цього тижня потрібно зробити відповідальний вибір. Ви відчуватимете сум’яття — добре, якщо поруч виявиться людина, яка зможе допомогти вам порадою. Не соромтеся ставити запитання тим, хто знає більше, ніж ви.

Водолій

Водоліям найближчим часом варто бути обережними у всьому, що пов’язано з грошима та цінним майном.

Зірки радять утриматися від участі в якихось сумнівних проектах і не позичати. Особливо уважно варто ставитись до пропозицій від людей, які вже обманювали вашу довіру.

Риби

Риби цього тижня блищатимуть у відносинах з усіма, хто вищий за статусом — це можуть бути начальники, старші родичі чи викладачі. Захоплюватися не варто, але прихильність деяких із них ви зможете обернути на свою користь. Не виключені й корисні знайомства.

You cannot copy content of this page