Гороскоп на сьогодні 12 вересня: на спадаючому Місяці слід утриматися від прийняття швидких рішень

Овен

Вам все складається найкраще. Тепер ви в тій реальності, яку уявляли собі давно. Зробіть паузу, поміркуйте про свою подорож, подякуйте минулому за викладені уроки і висловіть подяку за те, що чекає на вас у майбутньому!

Телець

Запитуйте не про те, як ви можете бути привабливішими, а про те, як ви можете виразити себе повною мірою. Настав час визнати всі свої сторони — позитивні та негативні. Настав час прийняти те, що робить вас найкращими. Коли справа доходить до міжособистісних стосунків, будьте чесними. Говоріть правду про те, що відчуваєте. Незалежно від того, наскільки вразливими почуватиметеся.

Близнюки

Люди довкола вас можуть бути драматичними в цей час. У вас завжди є можливість встановити межі та не дозволити хаосу заволодіти вами. Перебування на своїй «хвилі» обіцяє стати протиотрутою від усієї турбулентності, яка відбувається довкола вас. Коли справа доходить до вияву бажань, вас просять виявити терпіння.

Рак

Досягнення вашої мети пов’язане з подорожжю, а не пунктом призначення? Раки, слідуйте вашому внутрішньому компасу – робіть кроки, нехай навіть маленькі. Ви вже там, де маєте бути! Довіряйте собі, довіряйте шляхи та довіряйте всім способам, якими ви покликані займатися саморозвитком.

Лев

Всесвіт ніколи не дає нам нічого такого, до чого ми не готові. Леви, це ваше нагадування про те, що необхідно пробудити в собі сили і пройти через всі можливості, що відкриваються перед вами. Ви готові до великих змін! Ви готові зцілитися, перетворитись і розцвісти!

Діва

Всесвіт не намагається утримати вас на місці або сповільнити. Навпаки — він дає вам шанс розширити свою свідомість і зустрітися віч-на-віч з тими частинами себе, від яких ви тікали. Так що зустрічайте всі свої тіні з відвагою та відкритим серцем.

Терези

Терези, в даний момент ви знаходитесь в процесі масштабної трансформації. Ви стильно виходите з так званого “колеса хом’яка”. Попереду на вас чекають незвідані дороги. Не бійтеся зробити крок у невідомість, адже удача на вашому боці! Отже, загадайте бажання та дозвольте собі уявити найкращий можливий результат. Все можливо, якщо ви вірите в це!

Скорпіон

Тема балансу стає дуже важливою у вашому житті. Скорпіони, чи правильно розпоряджаєтесь своїм часом? Ймовірно, останнім часом більшу частину дня ви проводите за роботою або навпаки — приділяєте їй мало уваги. І те, й інше не принесе гармонії у ваше життя, оскільки у всьому потрібен баланс! Час прийти до золотої середини.

Стрілець

Виконання тієї чи іншої роботи може бути стомлюючим заняттям, особливо коли ви не бачите результатів насправді. Зробіть собі ласку, Стрільці, наберіться терпіння. Повірте, що жодна дія не залишається непоміченою. А поки що продовжуйте працювати, але в міру!

Козеріг

Зберігайте вібрацію того, що ви створюєте у своєму серці. Рухайтеся по життю виходячи з внутрішніх відчуттів, навіть якщо насправді все складається поки що не так, як вам хотілося б. Незабаром ваші зусилля дадуть свої плоди.

Водолій

Життя це таємниця, яку не судилося розгадати. Його потрібно прожити. Не намагайтеся бігти вперед паровоза, все прийде у час. Всесвіт готує вам багато сюрпризів, так що приготуйтеся до пригод!

Риби

Алгоритм Всесвіту досконалий, і він завжди працює на вашу користь! Риби, рухайтеся по життю з легкістю і радістю, не засмучуйтеся при невдачах. Витягуйте з цього уроки і далі рухайтеся до мети!

You cannot copy content of this page