Гороскоп на сьогодні 6 листопада: спадаючий місяць у знаку Лева, це досить суперечливий період

Овен

Овни, ви заслуговуєте на те, щоб бути з кимось, хто ставиться до вас з теплом і любов’ю. Вам слід навчитися не лише віддавати, а й отримувати.

Телець

Тельці, у цей період вам слід приділити час людям, які допомагають вам зрозуміти, що будинок – це більше ніж просто місце. Домашні справи також займуть центральне місце найближчими днями. Якщо ви давно думали про те, щоб прибрати і очистити свій простір, полагодити речі, що зламалися, то саме час приступити до цього.

Близнюки

Близнюки, немає правильного чи неправильного вибору. Зірки радять вам відкинути переконання, які більше не знаходять відгуку у вашій душі. Почніть слухати внутрішній голос.

Рак

Раки, настав час позбутися думок, шаблонів та переконань, які більше не підходять вам. Кожен досвід досконалий. Не відкидайте подій, що відбуваються.

Лев

Леви, сьогодні зірки закликають вас бути мудрими. Дотримуйтесь своїх власних кордонів і пристебніть ремінь безпеки, перш ніж піклуватися про інших. Немає нічого ганебного в тому, щоб піклуватися про себе.

Діва

Діви, ви відчуваєте бажання поринути всередину себе — у потік творчої свідомості. Звільніть місце для того, що справді послужить зростанню.

Терези

Терези, не обтяжуйте себе стислими термінами. Не потрібно діяти відповідно до очікувань інших людей. Приділяйте більше часу тому, що приносить вам задоволення.

Скорпіон

Скорпіони, змиріться з неприємностями, які відбуваються у вашому житті. Не треба бачити у собі жертву. Пробудіть свої сильні сторони.

Стрілець

Стрільці є багато способів показати людям, яких ви любите, наскільки ви піклуєтеся про них. Зателефонуйте своєму найкращому другові, з яким рідко бачитеся. Подайте своїм близьким приємний сюрприз. Влаштуйте побачення зі своєю другою половинкою. Даруйте та отримуйте любов.

Козеріг

Козероги максимально використовуйте те, що вам підносить життя. Можливі позитивні зміни любовному фронті. Ніщо не знаходиться поза вашою досяжністю.

Водолій

Водолії, ваші міжособистісні стосунки почнуть процвітати. Будьте вдячні за те, що ви отримуєте. І, можливо, варто самим щось піднести іншим. Наприклад, зробіть добру справу.

Риби

Риби, будьте готові розкрити свій потенціал – життя організує для цього всі необхідні обставини. Ви виходите на новий рівень. Життя дасть вам приємні сюрпризи.

You cannot copy content of this page