Гороскоп на сьогодні 7 листопада: зростаючий Місяць дасть багато сил для завершення справ, що накопичилися

Овен

Овни, ви продовжуєте намагатись задовольнити потреби інших ціною власного благополуччя. Пам’ятайте: ті, хто цінує вашу присутність, ніколи не намагатимуться вас змінити. Це чудовий час, щоб поєднати свої сили з однодумцями.

Телець

Тельці, будьте терплячі до себе. Щоб увійти до нової тимчасової шкали, вам, можливо, доведеться розірвати зв’язки зі своїм минулим або залишити щось або навіть когось позаду. Повірте, що це відбувається заради вашого блага.

Близнюки

На романтичному фронті у вас, мабуть, уже деякий час справи йдуть навперейми. Чи повинен ваш минулий досвід стати причиною того, що ви взагалі відмовитеся від ідеї кохання? Ми думаємо, що у вас є відповідь на це питання. Відкрийте своє серце і дозвольте його розтопити іншій людині. Якщо ви вже з кимось, хто має велике вам значення, то подумайте над тим, як ще більше зміцнити зв’язок.

Рак

Спонтанність – це добре. Імпульсивність? Спірно. Тому не забувайте залишатися скромними та приймати рішення, які підтримують ваші довгострокові цілі. На особистому фронті не піддавайтеся ілюзії хаосу. Замість того, щоб сховати речі під килим, висловіть свої почуття словами. Поговоріть про те, що відбувається насправді.

Лев

Леви, у вашому житті є якась людина, яка навмисно намагається підсолити вашу гру. Якщо у вас є невиразна підозра щодо того, хто це може бути, то сприйміть це як знак довіряти своїй інтуїції.

Діва

Не завжди все виходить так, як ми собі уявляли. Ми можемо або «відключитися» від реальності через біль, або поглянути на світ інакше — з почуттям трепету та здивування. Знаючи, що зрештою все відбувається для нашого вищого блага.

Терези

Цього тижня ви готові з’явитися на червоній доріжці, бути сміливою та відкритою до нової людини. Пам’ятайте, Терези, що справа не в тенденціях. Йдеться про пошану вашої унікальності та самовираження таким способом, який видається вам автентичним. Ви виявите, що творчі соки течуть вільно зараз. Місія вашої душі – приносити більше радості та краси у цей світ.

Скорпіон

Деякі з вас, Скорпіони, можливо, в цей час варто готуватися до знаменної події – весілля, заручини, народження дитини. Не забудьте заручитись підтримкою своїх близьких. Не намагайтеся зробити все самостійно. Так, і якщо ви хочете повернути собі закоханість, поекспериментуйте зі стилем.

Стрілець

Прямо зараз ви тримаєте у собі палке бажання зростати, розширюватися, трансформуватися. Нагадайте собі, Стрільці, що ваша мета – це подорож, а не пункт призначення. Якщо ви можете дослідити незвідане, то скажіть «так». Щось підказує нам, що ви багато дізнаєтеся про себе!

Козеріг

Козероги, ви вже є тим, ким так прагнули бути. Вам потрібно пам’ятати свою правду. Вам просто потрібно підключитися до внутрішнього резервуару сили та мужності, якою ви були благословенні. Щось підказує нам, що ви готові проявити себе як найбільш втілену версію себе та надихнути інших. Вам потрібно більше ризикувати, коли це стосується ваших творчих занять. У процесі ви багато про себе дізнаєтесь.

Водолій

Зараз важливо пам’ятати, що ви вже не та людина, якою були рік тому чи навіть шість місяців тому. Отже, навіщо вам повертатись назад? Навіщо вам знову повторювати досвід минулого? Зробіть собі ласку, запаліть лампу усвідомлення та виберіть іншу реальність. Пам’ятайте, що у вас є сила, що дозволяє зробити квантовий стрибок.

Риби

Але що насправді означає для вас любов до себе? Як ви проявляєте себе день за днем, місяць за місяцем? Почніть із усвідомлення внутрішнього конфлікту, Риби. Конфлікт між тим, ким ви є, і тим, ким ви вважаєте себе. Виявляти свою справжнісіньку сутність у будь-якій ситуації — це секрет прояву того життя, якого ви дійсно бажаєте для себе.

You cannot copy content of this page