Гороскоп на сьогодні, 9 квітня: у неділю краще не навантажувати себе роботою, справи можуть зачекати й до нового робочого дня

Гороскоп на сьогодні, 9 квітня.

Овен

Є одна частина вас, яка прагне пригод та нових вражень. Але є й інша, що процвітає в безпеці та комфорті. Остання протистоїть тій частині вас, яка любить запах та смак незнайомого. Зробіть собі ласку — сміливо виходьте із зони комфорту.

Зірки попереджають — будуть добрі та погані дні. Але добрих днів, буде набагато більше.

Телець

Коли ми вперше розпочинаємо нашу духовну подорож, то очікуємо, що на кожному етапі нас зустрічатимуть веселка та сонячне світло. Але насправді все не так. Процес внутрішнього осяяння по суті полягає в тому, щоб опрацювати свої темні сторони. Сьогодні зірки радять вам звернути свій погляд усередину себе і зустрітися віч-на-віч зі своїми переживаннями.

Близнюки

Ви завжди хочете зробити більше. Щосили намагаєтеся виконати завдання, які вже взяли на себе. Чи дійсно ви хочете бути майстром у всіх сферах, Близнюки? Сьогодні зірки закликають вас задуматися про те, що означає для вас самодосконалення і як ви можете досягти його. Це слушний час, щоб глибше зануритися в цю тему і повірити, що допомога та ресурси, які вам потрібні на кожному етапі, будуть вам надані.

Рак

Коли справи йдуть не по-нашому, ми можемо або дозволити розпалити наше розчарування, або виявити сміливість і відкрити серце, щоб насолодитися всією красою життя. Іноді погані події, що відбуваються у нашому житті, дають позитивний результат.

Лев

Почуття провини і сорому, яке ви несете в собі після невірно прийнятого рішення, тільки забирають у вас енергію. Зробіть собі ласку – відпустіть ситуацію. Зніміть напругу, позбавтеся тривожних думок. Спостерігайте за тим, що відбувається, без емоцій.

Діва

Неможливо завжди бути на позитиві, але й дутися нескінченно теж не варто. Зрозумійте, що все відбувається не з вами, а для вас. Іноді прояв того, що відповідає вашому благу, вимагає позбавлення від того, що таким не є, але є у вашому житті.

Терези

Усі наші дії мають кармічні наслідки. Знайте, що дії, які ви робите зараз, окупляться в довгостроковій перспективі. Тема балансу та гармонії проявляється у вашому житті. Якщо ви дозволили хаосу взяти над вами гору, то настав час акуратно перебудуватися.

Скорпіон

Це час успіху та достатку! Час отримувати плоди своєї праці та робити нові кроки. Сприймайте це як доказ того, що ви на правильному шляху, і що ваша робота буде продовжувати приносини хороший фінансовий результат. Більше того, у вас також може бути можливість відправитися в місце мрії або переїхати в країну на ваш вибір.

Стрілець

Перестаньте намагатися зрозуміти холодну поведінку деяких близьких людей. Швидше за все, це не має до вас жодного стосунку. Найкраще, що ви можете зробити для себе – це керувати своїми очікуваннями. Також варто хоч іноді входити в становище інших людей, а не дивитися на ситуацію лише з одного боку.

Козеріг

Не дивно, що люди хочуть бути пов’язані з вами, хочуть потрапити у ваше коло! Але перш ніж запропонувати їм місце за вашим столиком, знайдіть хвилинку, щоб поміркувати про їхні наміри. Не всі, хто тягнеться до вас у цей час, зацікавлений у щирій дружбі.

Цілком ймовірно, це можуть бути корисливі цілі. Чим раніше ви це зрозумієте, тим швидше зможете затвердити свої межі.

Водолій

Знайдіть місце для кохання у вашому житті. Такого, який будується на основі взаємної поваги та довіри. Дозвольте собі мріяти про майбутнє, яке ви будуєте, твердо стоячи однією ногою у теперішньому. Зірки підказують — далі буде лише краще.

Риби

Думайте про цей розділ свого життя як про паузу. Будьте тут і зараз. Насолоджуйтесь життям, яке пропонує вам зараз. Не потрібно переживати через те, що ви не досягли якихось цілей на даний час. Все станеться з часом.

You cannot copy content of this page