Гороскоп на травень 2023 року: Терезам і Скорпіонам доведеться зіткнутися зі складнощами та непорозуміннями

Овен

На початку місяця діловим Овнам супроводжує успіх у плані заробляння грошей. Представникам вогненної стихії буде запропоновано вигідні фінансові проекти та різні можливості покращити матеріальний добробут. Головне — відкинути сумніви та сміливо розпочинати нові справи.

Наприкінці травня очікуються поїздки та відрядження. Овни активно пересуватимуться, але не на далекі дистанції. Знаку зодіаку варто звернути увагу на нових знайомих. У цей період є шанс зав’язати корисні зв’язки.

Телець

У травні Тельці відчують духовне піднесення. Представники земної стихії будуть дуже активні та сповнені життєвої енергії. Сил вистачить, щоб втілити у життя всі задумані плани. Цей магнетизм не залишиться непомітним для оточуючих, які тягнуться до Тельців і брати участь у просуванні ідей.

Аура успіху дозволить зайняти вигідні позиції на роботі. Фінансові перспективи дозволять знаку зодіаку покращити своє матеріальне становище.

Близнюки

Рухливі Близнюки відчують нестачу енергії. Представникам повітряної стихії варто частіше бувати на природі, щоб хоч якось заповнити баланс сил. Початок місяця чудово підходить для духовних практик.

Вже в останній третині травня представники знаку зодіаку відчують, що життя налагоджується: захочеться творити, любити та насолоджуватися навколишнім оточенням. Крім того, оточуючі радуватимуть Близнюків різними подарунками та сюрпризами. Мотивація повернеться та дозволить успішно здійснити все задумане.

Рак

У Раків травень буде наповнений соціальною діяльністю. На представників водної стихії чекає багато приємного спілкування з друзями та однодумцями. Це чудовий час для різних рекламних проектів чи самопрезентації. Можна активно будувати плани та втілювати їх у життя.

В останній третині місяці представники знаку зодіаку відчують втому. Незважаючи на робочий настрій, Ракам слід більше відпочивати.

Лев

Відмінні фінансові перспективи травень відкриває Левам. Представники вогненної стихії мають шанс отримати високу посаду або заявити про себе перед начальством. Реалізація поточних завдань наблизить знак зодіаку до основної мети життя. Тому не варто лінуватися, щоб не проґавити можливість.

У двадцятих числах місяця Леви розширять своє коло спілкування. Причому нові знайомі позитивно вплинуть на представників знака зодіаку.

Діва

В останній місяць весни Діви сміливо можуть планувати відпустку. Представників земної стихії залучатиме все іноземне, тому не виключено подорожі за кордон.

Поїздка дозволить поринути у філософські роздуми та медитативні практики, а також набути нових знань про науку, історію та людей загалом. Цей період стане сприятливим для тих, хто планує вступати до вищих навчальних закладів.

Приплив сил наприкінці травня дозволить Дівам здобути просування в кар’єрі. Посилиться увага як з боку керівництва, і колег. У знаку зодіаку з’явиться можливість заявити про себе та отримати перспективну, цікаву посаду.

Терези

Для Терезів травень здасться періодом криз. Представникам повітряної стихії краще не ризикувати, а покладатися на розрахунок. Сумнівні та погано продумані справи загрожують закінчитися провалом. Проте успіх буде супроводжувати знака зодіаку у сфері фінансів, наприклад, діяльності банків, страхових компаній та податкових органів. У особистих відносинах привабливість і чуттєвість Терезів також не залишиться поза увагою.

Наприкінці весни вони займуться вдосконаленням навичок та здобуттям нових знань. Знаку зодіаку буде корисно записатися на курси підвищення кваліфікації або, наприклад, задуматися про здобуття другої вищої освіти.

Скорпіон

Травневий період у Скорпіонів пройде у турботах. Причому увага знаку зодіаку буде повністю поглинена роботою чи сім’єю. Представникам водної стихії доведеться прислухатися до думки ділових партнерів та чоловіка, інакше можуть виникнути конфлікти, в яких перевага буде на їхньому боці.

Дуже несприятливим може бути кінець місяця, оскільки всі думки Скорпіонів займуть фінансові питання. Представникам знаку зодіаку дуже важливо вчасно сплатити податки та кредити.

Стрілець

Активну діяльність наприкінці весни розгорнуть Стрільці, яким пощастить виявити новаторство у роботі. Спілкування із колегами також принесе радість.

Останні травневі дні Стрільцям найкраще провести у компанії сім’ї. Другій половинці в цей період буде особливо потрібна підтримка та кохання. Крім того, знаку зодіаку не варто відкладати вирішення юридичних питань.

Козеріг

Травень для Козерогів стане дуже щасливим. Представники земної стихії захочуть кохання та романтики. Зустрічі з протилежною статтю принесуть багато яскравих емоцій. Робота також порадує та надихне. Особливо вдало справи складуться в осіб творчих професій — їхні праці будуть гідно оцінені.

Водолій

Водоліям у травні належить вирішити питання, пов’язані з нерухомістю та сімейними справами. Можливе активне спілкування з родичами, яке може трохи стомити. Ймовірно, представники повітряної стихії зможуть наважитися на переїзд чи продаж нерухомості. Бажання змінити обстановку буде велике.

Натомість у другій половині місяця принесе приємні сюрпризи. Знак зодіаку зможе приділити вільний час творчості та спорту. Причому настрій і тренування дозволять встановити рекорди, наприклад, у марафонах. Водолії-батьки захочуть частіше проводити час з дітьми, радувати та навчати їх новому. Також закінчення весни принесе романтику у стосунках із партнером.

Риби

Травневі дні Риби проведуть у спілкуванні з друзями та близькими. Численні родичі також вимагатимуть уваги до себе та виявлять активну участь у особистому житті. Представники водної стихії відчують приплив натхнення і, незважаючи на завантаженість, все встигатимуть.

Починаючи з двадцятих чисел, Рибам належить вирішувати питання, пов’язані з нерухомістю. Це може бути укладання договорів про винаймання квартири або, навпаки, здачі її в оренду. В цілому період сприятливий для ремонту житла, генерального прибирання чи покупки меблів.

You cannot copy content of this page