Гороскоп на травень 2023 року: загальна характеристика місяця для всіх знаків зодіакального кола

На початку травня знаки зодіаку відчують гальмування у комерційній сфері через вплив ретроградного Меркурія.

У цьому положенні планета буде до 13 числа, а потім плавно перейде у стаціонарну фазу. З цієї причини зростання ділової активності сповільниться.

Особливої пильності важливо дотримуватися під час підписання паперів. Швидше за все, договори зустрічатимуть якісь перешкоди і відкладатимуться, а документи перероблятимуться через помилки. Бажано в цей цей час не купувати техніку, дорогі речі, рухоме та нерухоме майно.

З’єднання Сонця з Ураном 9 травня, з одного боку, подарує вітальну енергію та успіхи у кар’єрі, з іншого боку, вплив планети Уран підвищить зростання тарифів на послуги.

З 1 по 8 травня знаки зодіаку відчують атмосферу романтики та чарівництва, оскільки транзитний Марс перебуватиме близько до Сонця. Це найсприятливіший період для побачень, сюрпризів та освідчень у коханні.

Відвертість виникне у міжособистісних відносинах. З’явиться можливість покращити стосунки з рідними та близькими, а також завести приємні знайомства. Для підтримки енергійного настрою та нових зв’язків допоможуть активний відпочинок на природі та заняття спортом.

З 17 по 19 травня Сонце перебуватиме близько з Нептуном. Це становище небесних тіл посилить інтуїцію та творчі здібності. Наприклад, хтось зможе зробити проривне відкриття у науці. Порозуміння між людьми стане легшим і природнішим. З’явиться бажання зайнятися благодійністю та волонтерством.

З 20 по 22 травня Сонце буде у тригоні з Плутоном. Цей сприятливий період дозволить повернути романтику у відносинах подружжя. Їм вдасться залишити позаду перепалки та розбіжності і відпочити разом від рутини. У молодих пар пояснення в почуттях може призвести до заручин.

Кінець травня також чудово підходить для затишку в сімейному колі, спілкування з дітьми, ремонту та облаштування житла.

You cannot copy content of this page