Гороскоп на тиждень для всіх знаків з 6 по 12 листопада: слухайте більше внутрішній голос, ніж розум

Овен

Овнам рекомендується спланувати систему оздоровлення та принести внутрішній баланс у своє життя. Це дозволить почувати себе ресурсно та емоційно стійко. По можливості зробіть вилазку на природу або в будь-яке місце, де можна відновити сили. Знайдіть час для відпочинку та саморозвитку.

Телець

У Тельців намічаються сприятливі зміни у особистому житті, дружбі, стосунках з колегами і діловими партнерами. Згуртованість за спільними інтересами та ідеологією сприяє укладенню договорів про угоду з громадськими організаціями, набуття вірних союзників в спільнотах. Вдало пройдуть юридичні та астрологічні консультації.

Близнюки

Близнюкам варто направити всі сили на роботу, кар’єру, вирішення професійних питань, оскільки намічається призначення на посаду чи вдале працевлаштування, здатне дати поштовх поступу вперед. Завдяки посиленням організаторських здібностей та хватки ви можете розпочати нову справу та закласти довгостроковий фундамент свого життя.

Рак

Ракам надасться можливість здійснити романтичну подорож, вирушити на гастролі чи спортивний тур, а також взяти участь у міжнародних заходах та публічних виступах. Будь-яка соціальна активність сприяє підвищенню вашого рейтингу та престижу, привертає увагу аудиторії та створює вагомість для оточуючих.

Лев

Леви, для вас успішний і плідний період вирішення питань, що стосуються житла, успадкування квартири або дачі. Очікується прибуток у бізнесі, пов’язаному з нерухомістю, будівництвом чи землею. На цьому тижні легко зможете примножити свій дохід.

Діва

Діви легко порозуміються з оточуючими людьми, що допоможе досягти бажаного результату у співпраці, діловому партнерстві, побудувати конструктивні особисті відносини, укласти контракти, придбати лояльних клієнтів та передплатників. Запорукою успіху стане консультаційна та інтелектуальна діяльність.

Терези

Терези можуть розраховувати на підвищення заробітної плати, отримання доходів за надання послуг. Вигідною виявиться закупівля продовольчих та медичних товарів, обладнання та інструментів, а також техніки. Зірки радять опанувати корисні практичні навички, які сприяють підвищенню вашої самоцінності як професіонала.

Скорпіон

Для Скорпіонів буде відмінним рішенням налаштованість на творчу реалізацію та яскраву саморекламу, отримання задоволення від відвідування розважальних заходів, а також романтичні захоплення. Ефективні заняття спортом чи візити до косметолога. Не забувайте побалувати дітей своєю увагою та разом провести дозвілля.

Стрілець

Стрільцям приготовані комфортні умови життя, сприятливий психологічний клімат у сім’ї, затишна атмосфера будинку, що сприяє відпочинку та розслабленню, довірчі та миролюбні стосунки з домочадцями. Інтуїція підказуватиме вірні рішення на шляху до духовного самовдосконалення.

Козеріг

Козероги, намічається чудовий привід зробити з друзями екскурсійний тур або захоплюючу автомобільну поїздку. У цей час ви можете завести нове цікаве знайомство, згуртуватися з колективом на основі спільних ідей та проектів. Ваше ментальне поле відкрито для отримання корисної та навчальної інформації.

Водолій

Водолії, сфера фінансів набуває стабільності. Планомірна робота щодо покращення професійних якостей дасть свої результати у вигляді підвищення на посаді, статусі, збільшення доходів завдяки кар’єрі та організаторським здібностям, позаплановим преміям та надбавкам. Не виключено також надходження коштів у вигляді виплат та дотацій з боку держави.

Риби

У Риб сприятливо складаються вирішення юридичних та судових питань. Намічаються поїздки в дальнє відрядження, або ви вирішите відправитися в подорож. Нові можливості мають стукати у ваше життя, відкриваються райдужні перспективи та сприяють втіленню задуманого. Не бійтеся почати щось нове та масштабне.

You cannot copy content of this page