Гороскоп на тиждень із 21 по 27 серпня: Левів чекають грошові надходження, а Козерогів кохання

Овен

Овнам робота та виконання щоденних рутинних обов’язків приносить задоволення та радість. Краще відкласти завдання, що вимагають застосування сил. Займіться тим, що приносить користь справі. Якщо ви представник сфери послуг або медпрацівник, то очікуєте на підвищення доходу.

Телець

Тельцям можна пограти з іміджем: використати яскраві аксесуари, прикраси із золота, престижні бренди та речі. У будь-якому випадку, Тельці мають привід пишатися собою і продемонструвати світові свій неповторний стиль. А може, відкрити в собі талант актора чи дизайнера?

Близнюки

Близнюкам рекомендується внести до свого життєвого простору гармонію, затишок, енергетичний баланс. Спробуйте техніки феншуя або аромотерапії при облаштуванні свого будинку. Спокійні сімейні вечори за смачним чаєм принесуть умиротворення вашій непосидючій натурі.

Рак

Раків осяє ідея, що спонтанно виникла. Саме час для спілкування, комунікації, проведення зустрічей та переговорів. На громадських і політичних діячів чекають трибуни. Можна отримати багато корисної, цікавої та нової інформації. Ділитись з оточуючими своїми думками та ідеями, розраховуючи на розуміння.

Лев

Левам супроводжує успіх в адміністративних та організаційних процесах. Можливі премії, не виключено і стабілізацію фінансових питань. Виявіть чіткість та планомірність у щоденних справах.

Діва

Дівам не варто відкладати в довгу скриньку будь-які поїздки, подорожі чи відрядження. Так як з’являється можливість дізнатися про нові культури, встановити цікаві зв’язки, знайти свого гуру або істинний шлях. Фортуна включає зелене світло на вашій вулиці та відкриває неймовірні перспективи.

Терези

Терезам виходить переглянути глибинні внутрішні установки і зробити ретельну інвентаризацію свого «Я». Все, що віджило, має або трансформуватись, або піти. Комусь можуть наснитися пророчі сни або прийти підказки від підсвідомості. Довіряйте собі – усі відповіді всередині.

Скорпіон

Скорпіонам варто виявити незалежність та нестандартний підхід у темах відносин. Не бійтеся ризикувати і отримати новий досвід — будь то в дружбі, партнерстві чи громадській діяльності. Вдалий період для соціально-активних людей, що рухаються вперед.

Стрілець

Стрільцям надається чудова можливість досягти успіху в ораторській майстерності, торгівлі або посередницькій діяльності. Можна успішно працевлаштуватися або створити кар’єру з наукою. Помітно підвищується працездатність та ефективність вжитих дій.

Козеріг

Козерогам добре зайнятися реалізації власних проектів, просувати свої ідеї як на міжнародному рівні, так і в научні спільноти. Успішно та продуктивно засвоюються нові знання. Підвищується ваш рейтинг як експерта. Комусь пощастить зустріти своє кохання в подорожі. Відбувається бажане зрушення в юридичних справах.

Водолій

Водоліям під силу змінити енергетику власного житла, починати ремонт чи перестановку. Навіть генеральне прибирання здатне вплинути на атмосферу вашого будинку. Будь-які зміни в цей період даватиме прекрасний перетворюючий ефект, як внутрішнього стану, так і зовнішнього простору.

 Риби

Сила слів і красномовство допоможе Рибам досягти поставленої мети і переконати у своїй точці зору партнерів, провести ділові переговори, співбесіди, консультації. Сміливо розширюйте коло спілкування, заводьте нові знайомства з корисними людьми. Висловлюйте подяки оточуючим.

You cannot copy content of this page