Гороскоп на тиждень із 24 по 30 квітня: на всіх нас чекає коридор затемнень який вносить у життя значні корективи

Овен

Овну для акумулювання енергії необхідно відпочивати, висипатися, перезавантажуватися на природі та не нехтувати водними процедурами. Цього тижня буде вигідним придбання путівки до санаторію, бронювання готелю. Можливо це те, на що варто звернути увагу.

Телець

Тельцям варто виявити більше активності, наполегливості, ніж зазвичай. Особиста ініціатива та ентузіазм схиляють до того, щоб взятися за нову справу, незалежно від складності проекту. Краще поєднатися з друзями чи дітьми, залучити їх до реалізації своїх сміливих ідей. У вас разом все вийде.

Близнюки

Близнюків при вирішенні складних завдань та заплутаних ситуацій врятує здоровий глузд і переосмислення подібного досвіду. Завдяки зробленим висновкам, ви не припуститеся колишніх помилок і зрозумієте, як досягти поставленої мети. Вміння концентруватись на головному — ось що зараз важливо.

Рак

Раки, якщо з’явиться можливість взятися за нову справу або вирушити в далеку подорож, не пропускайте цього. Ви налаштовані на прояв ініціативи та творчої думки, складнощі зараз вас не лякають, а мотивують.

Лев

Леви, незважаючи на те, що нових завдань і турбот може додатись, непереборних перешкод на вашому шляху немає. Ви здатні впоратися з усіма випробуваннями, багато побачити в новому ракурсі та відчути себе впевненіше та витриваліше.

Діва

Діви, ймовірні незвичайні знайомства і зустрічі, що запам’ятовуються, з представниками інших культур у далеких поїздках. А також – повернення колишніх партнерів у новому вигляді. Завдяки внутрішнім і зовнішнім метаморфозам багато що ви побачите в новому світлі. Це час відкриттів.

Терези

Терезам легше досягти професійних успіхів, якщо розраховувати на власні сили. Сприятливі зміни у діловій сфері, вигідні пропозиції щодо роботи, поліпшення побутових умов. І можливість укласти вдалі угоди.

Скорпіон

У Скорпіонів, з погляду налагодження особистих та ділових відносин, період сприятливий. Культурні заходи, зустрічі з друзями, романтичні побачення — ви налаштовані на хвилю тих, хто вам дорогий і цікавий. До речі, багато що ви переймаєте від них. Не виключені доленосні знайомства з другою половиною та цікаві партнерства, комунікація з яскравими та цікавими особистостями.

Стрілець

Стрільці схильні проводити більше часу на роботі, ніж у сім’ї. Або навпаки — перетворювати свій будинок на робочий офіс. У колективі складаються теплі, довірчі стосунки. Приділіть більше уваги сім’ї та родині.

Козеріг

Козерогам удача допомагає у зміцненні давніх ділових зв’язків чи поновленні романтичних відносин. Імовірні корисні знайомства, приємні зустрічі. Ви можете опинитися в центрі уваги: зайнятися підготовкою до свята або вступу навчального заходу.

Водолій

Водоліям затишне житло, повний холодильник та врівноважений побут дають основу емоційної стабільності та спокою. Заробляти можна у тих сферах, які пов’язані з обслуговуванням, продовольством, нерухомістю. Багато чого з того, що ви вже робите, виходить.

Риби

У Риби починається відмінний період для участі в дискусіях, відстоювання своєї позиції, приведення доказової позиції. Сприятливий час для занять паперовою роботою, що була відкладена раніше. Курси ораторської майстерності поставлять грамотну, структуровану мову. Це гарний час для далеких поїздок.

You cannot copy content of this page